Erdek Belediyesi Personel Alımı Yapıyor

Erdek Belediyesi personel alımı

Balıkesir ilimizde yer almakta olan Erdek Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Erdek Belediyesi ilan kapsamında kameraman alımı yapacaktır. Adaylar ilana 13 Eylül 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere yazımız devamında yer almaktadır.

İçindekiler

 • Erdek Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018
 • Başvuru Şartları Nelerdir?
 • Başvurular Nasıl, Nereden Yapılacak?

Erdek Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı,unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 1 (bir) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup ;

Sözlü sınav tarihi : 14.09.2018 saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde (www.erdekbld.com) yayınlanacaktır.

KADRO UNVANI KADRO DERECESİ KADRO ADEDİ
AVUKAT 6 1

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48,Maddesinde belirtilen şartlar
 • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 • Ülkemizin sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

Başvurular Nasıl, Nereden Yapılacak?

Adayların 06-13/09/2018 tarihleri arasında saat 17:00’e kadar Erdek Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler :

 • Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan temin edilecektir.)
 • Sağlık Raporu
 • 6 Adet vesikalık resim.
 • Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge
 • Adli Sicil Belgesi
 • İkametgah Belgesi

Sözlü Miiiakat Sınav Tarihi_____ : 14/09/2018

Saat_______________________ : 14:00

Yer :Erdek Belediye Meclis Salonu

Bu yazımızda Erdek Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Erdek Belediyesi işe alım süreci sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ERDEK BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, erdek belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan erdek belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle