Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Gerçekleştirecek

Et ve Süt Kurumu yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Et ve Süt Kurumu ilan kapsamında kasap alımı yapacaktır. İlana başvuracak olan adayların başvurularını 8 Şubat 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Et ve Süt Kurumu (ESK) Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2018

Adayların ağır, vardiyalı ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemeleri ( kura sonucunda isimleri çıkan adaylardan istenecektir. ), bulaşıcı hastalıklarının olmaması, MEB, ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifikasına sahip olmaları veya kasap ustalık veya kalfalık belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte belirtilen eğitim belgelerinden birisine (tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde et ve et ürünleri işletmeciliği ve bunlara eşdeğer) sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak gerekmektedir.

Noter kurası 14/02/2018 tarihinde Sincan Et Kombinası Müdürlüğünde yapılacaktır. Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kasap
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
AYAŞ CAD. NO: 78 SİNCAN/ANKARA 14.02.2018 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi : AYAŞ CAD. NO: 78 06 SİNCAN Ankara/ TÜRKİYE

Bu yazımızda Et ve Süt Kurumu tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara ESK iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ET VE SÜT KURUMU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, et ve süt kurumu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan et ve süt kurumu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle