Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Et ve Süt Kurumu yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Et ve Süt Kurumu geçici işçi alımı kapsamında kasap alımı, kasap ve et hazırlama işçileri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 6 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Et ve Süt Kurumu kasap alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Et ve Süt Kurumu Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Başvuru yapan adaylardan sınav sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kasap Alımı İlanı

Adayların vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelendirmeleri, bulaşıcı hastalıklarının bulunmaması, MEB ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen Et İşçiliği ve Kasaplık eğitiminden sertifika sahibi olmaları veya kasaplık ( ustalık veya kalfalık ) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki belgelerinden bir tanesine sahip olmaları veya et endüstrisi eğitimi görmüş olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 8 işçi istihdam edilecektir.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
DİYARBAKIR ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ DİYARBAKIR 23.02.2017 13:00 – 14:00

Çalışma Adresi : DİYARBAKIR ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ  Şehitlik-Köşkler Mah.37.Sok.No:20 DİYARBAKIR / TÜRKİYE

Diğer Kasaplar Ve Et Hazırlama İşçileri Alımı 

Adaylar kesim – ayıklama – paketleme işçisi olarak çalıştırılacaklardır. Adayların tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelendirmeleri, bulaşıcı hastalığının bulunmaması, MEB, EBK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifikasına veya kasaplık ( ustalık veya kalfalık) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden birisine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 24 işçi istihdam edilecektir.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
ERZİNCAN ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad.No:6 ERZİNCAN 10.02.2017 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi : ERZİNCAN ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ  Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad.No:6

Kasap Alımı

Adaylar  vardiyalı ve tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu ile belgelemeleri, bulaşıcı hastalığının bulunmaması, MEB, ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya kasaplık ( ustalık veya kalfalık ) belgesine veya tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgelerinden bir tanesine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 20 kasap alımı yapılacaktır.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
ERZİNCAN ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ Organize Sanayi Bölgesi 1.Cad.No:6 ERZİNCAN 10.02.2017 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi : ERZURUM ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜ  Ömer Nasuhi Bilmem Mah.Kombina Cad.No:66 06520 ERZURUM / TÜRKİYE

Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan çok sayıda işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle