EÜAŞ 39 Personel Alımı Yapacağını Yayınladığı İlan İle Açıkladı !

Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Türkiye’nin genel enerji ve ekonomi politikasına uygun olarak, elektrik üretim faaliyetlerinde bulunmak amacıyla teşkil edilen kamu kuruluşu niteliğindeki, %100 hissesi hazineye ait bir şirkettir.  2001 yılından bu yana hizmet veren EÜAŞ yayınladığı ilan ile çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı.  EÜAŞ personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • Elektrik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) 39 Personel Alımı İlanı
  • EÜAŞ 39 Personel Alımı İş Başvurusu Formu

Elektrik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ) 39 Personel Alımı İlanı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi ( EÜAŞ ), Birecik Hes İşletme Müdürlüğünde daimi işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 39 personel alımı gerçekleştireceğini belirtti. Başvuruların 17 Mart 2016 ile 26 Mart 2016 tarihinde alınacağı belirtildi. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar belirtilen başvuru tarihlerinde Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne iş başvurusu yapabilecekler.

Başvuru Yapacak Adaylardan;

  • Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,
  • EML/Teknik Lise ve dengi okullar ile Meslek Yüksek Okullarının ilanda yazılı ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması,
  • Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir sağlık problemi bulunmaması,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı bağlanmamış olması,
  • Ataması yapılan adaylar eğitimlerini tamamladıktan sonra Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılacaklardır. gerekmekte olup, istekliler Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne iş başvurusu yapabilirler.
  • İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik görevini yapıyor olmaması gerekmektedir.

EÜAŞ 39 Personel Alımı İş Başvurusu Formu

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar belirtilen başvuru tarihlerinde Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne iş başvurusu yapabilecekler. İlan neticesinde 8 kumanda operatörü, 12 elektrik bakım teknisyeni ve teknikeri, 12 makine bakım teknisyeni ve teknikeri, 1 inşaat bakım teknikeri, 6 elektronik bakım teknisyeni ve teknikeri olmak üzere toplamda 39 kişi istihdam edilecek. İlan hakkında diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

EÜAŞ İlanının Tam Metni ve İş Başvurusu Formu İçin TIKLAYIN

EÜAŞ 39 işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Diğer iş ilanlarını takip etmek için ise aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara EÜAŞ iş başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle