Fibabanka iş ilanları ve iş başvurusu

Fibabanka Anonim Şirketi işletme adıyla Fibabanka, Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmış olan, 2021 yılı itibarıyla Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Trabzon, Şanlıurfa ve Tekirdağ illerinde toplam 75’i aşkın şubeyle bireysel ve ticari hizmet veren Türk bankasıdır. Fibabanka kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmektedir. Fibabanka insan kaynakları departmanı bu büyümenin daimi olması için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte olduklarını dile getirmiştir. Fibabanka ihtiyaç doğrultusunda da çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacağını açıklamıştır. Fibabanka tarafından yayınlanan bütün iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Fibabanka İş İlanları 2021
  • Fibabanka İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Fibabanka İş İlanları 2021

Sektörde seçkinliği ve saygınlığıyla ayrıcalık taşıyan, güçlü, çok yönlü ve performans odaklı bir ekip yaratmak, Yüksek potansiyel ve niteliklere sahip yetenekli çalışanların öncelikli tercihi olmak,
Yerel ve uluslararası platformda ürün ve hizmet kalitesi ile öncü olmak amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Fibabanka bu amaçları gerçekleştirebilmek adına uygun işe uygun personel seçimi ilkesi ile yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Fibabanka tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay, bayan, deneyimli, deneyimsiz, öğrenci adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. Açık iş pozisyonları içinde; çağrı merkezi müşteri temsilcisi, çağrı merkezi uzman yardımcısı, avukat, gişe memuru, gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, banko asistanı, satış danışmanı gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. Fibabanka ayrıca engelli personel alımı ve eski hükümlü personel alımları da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarını nasıl ve nereden takip edebilirsiniz? İlanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Fibabanka iş ilanları

Fibabanka iş ilanları

Fibabanka İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Fibabanka tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında aşağıda vermiş olduğumuz açık iş pozisyonları bağlantısına tıklamanız durumunda, hali hazırda güncel olan Fibabanka iş ilanları sayfasına da ulaşabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları Fibabanka insan kaynakları tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacak ve bu aşamayı geçen adaylar mülakat, iş görüşmesi aşaması için çağrılacaklardır. Mülakat aşamasını da başarı ile geçen adaylar işe alım sürecini tamamlayarak birer Fibabanka çalışanı olmaya hak kazanırlar. Fibabanka iş ilanları, açık iş pozisyonları, kariyer imkanları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Fibabanka İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER FİBABANKA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, fibabanka konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan fibabanka duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle