Gebeceler Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan Gebeceler Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Gebeceler Belediyesi ilan kapsamında temizlik için beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 6 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 4 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Gebeceler Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır. Adaylardan istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Çevre Koruma Belgesi (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddelerle İlgili İşler) (M.E.B. onaylı)
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi
  • Bitki Koruma Ürün Uygulama Belgesi (Tarım Bakanlığı Onaylı)
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Karayolu Yapım, Bakım ve Onarım İşleri Belgesi (M.E.B. onaylı)
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elle Taşıma Belgesi (M.E.B. Onaylı)
  • Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Taş ocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı Belgesi (M.E.B. onaylı)
  • Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak.

Gerekli belgeleri 08.01.2018 mesai bitimine kadar Gebeceler Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Kura çekimi tarihi: 12.01.2018 Cuma günü Saat: 10.00 da Gebeceler Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Temizlik)

Çalışma Adresi : FATİH MAHALLESİ H. İBRAHİM ÖZSOY BULVARI NO:2 GEBECELER KASABASI / 03107 AFYONKARAHİSAR MERKEZ

Bu yazımızda Gebeceler Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile kura çekimi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle