Geçit Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Erzincan ilinde bulunan Geçit Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Geçit Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında ısıtma ve sıhhi tesisatçı alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları şartı aranmaktadır. Başvuru şartlarını sağlayan ve başvurusu onaylanan adaylar için 27 Ekim 2016 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Adaylar ilana 21 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Geçit Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden/Hizmet Merkezlerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, ehliyet şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kuruma ibraz etmek zorundadırlar.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü istemine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.- Başvuru sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması durumunda başvuranların tamamı kura çekilmek üzere işverene gönderilecektir. Noter tarafından talep sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere kura çekilecektir. – Ayrıca kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir. Kura sonucu yazılı/sözlü sınava katılmaya hak kazananlara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi verem kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli yada geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılmaz.. Ayrıntılı Bilgi İçin: Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için: 0446 214 1961 (dahili-104-105-106-107-108) nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca ısıtma ve sıhhi tesisatçı mesleğine müracaat edecek adayların; Milli Eğitim Bakanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden almış olduğu tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ısıtma ve sıhhi tesisat kurs bitirme belgesine sahip olması ve en az 1 yıl bu meslekte çalıştığını özel veya kamu sektörüne ait yazı ve SGK hizmet dökümü ile belgelemesi gerekmektedir.

Çalışma Adresi : ATATÜRK GAZİ / 24170 ERZİNCAN MERKEZ

Erzincan ilimizde bulunan Geçit Belediyesi tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Erzincan Belediyesi iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle