Gemport iş ilanları ve iş başvurusu

Gemport iş başvurusu

Gemport, 1992 yılında ülkemizin ilk özel sermayeli limanı olarak Gemlik Körfezi’nde faaliyete başlamış olan limandır. Gemport, Bursa başta olmak üzere çok sayıda bölgenin ithalat ve ihracatında ana deniz yolu kapısı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Genellikle Marmara Bölgesi’nde üretim yapan ticari ve binek araç üreticileri tarafından kullanılan liman bunun yanında kağıt, selüloz, tekstil, ham madde, soğutulmuş ve dondurulmuş ürünler, kereste gibi sayısız başlıkla hizmet sunmaktadır. Gemport bünyesinde yüzlerce kişi istihdam edilmektedir ve bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Gemport tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Gemport İş İlanları 2021
  • Gemport İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gemport İş İlanları 2021

Gemport, Bursa Serbest Bölge’sine oldukça yakındır. Bu sebepten serbest bölgenin de limanı olarak faaliyet göstermektedir. Gemport her sene binlerce gemiye kılavuzluk hizmeti vermektedir. Yılport Holding bünyesinde bulunan Gemport, bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir.

Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Gemport tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; puantör, elektrik teknisyeni, terminal traktör operatörü, elektrik mühendisi, güvenlik görevlisi, gemi adamı, forklift operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Gemport İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gemport yeni işe alacağı kişileri daha önce bünyesinde iş başvurusunda bulunmuş adaylar arasından seçmektedir. Sizler de özgeçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına göndererek Gemport bünyesinde çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeniz ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Bu yazımızda Gemport iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Gemport iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


DİĞER GEMPORT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, gemport konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan gemport duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle