Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları ve iş başvurusu

Golden Global Yatırım Bankası personel alımı

Golden Global Yatırım Bankası, ülkemizde 150 milyon lira sermaye ile kurulmuş olan bir yatırım bankasıdır. Banka kalkınma ve yatırım bankası olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerine başlayan banka tüm hızıyla ülkemizde yeni şubeler açarak büyüme hedefine girmiştir. Ülkemizde yeni bir bankanın kurulması ile de bu banka bünyesinde istihdam edilecek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacaktır. Golden Global Yatırım Bankası tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Golden Global Yatırım Bankası İş İlanları 2021
  • Golden Global Yatırım Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Golden Global Yatırım Bankası İş İlanları 2021

Türkiye’de Golden Global Yatırım Bankası AŞ unvanı altında kurulan bankanın kurucu ortakları; Emir Kaya, Salih Berberoğlu, Recep Kaba, Ahmet Dağlı ve Mustafa Akın olarak yer almaktadır. Büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam eden ve ülkemizde yatırım bankacılığı denince akla gelen ilk isim olmayı hedef edinmiş olan Golden Global Yatırım Bankası bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek.

Golden Global Yatırım Bankası tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bankacı, avukat, özel güvenlik görevlisi, banka müdürü, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel, eski hükümlü işçi, gişe memuru, istatistikçi, stajyer, uzman, müfettiş, ögg, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Golden Global Yatırım Bankası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Golden Global Yatırım Bankası ülkemizin en genç bankalarından bir tanesidir. Web sitesi henüz yapım aşamasında olan banka iş ilanlarını yayınlamaya başlamamıştır. Dolayısıyla kurumun bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. İş ilanları yayınlanmaya başlandığında www.iskur.web.tr olarak nasıl ve nereden başvuru yapabileceğinizi, başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini sizlerle paylaşacağız. Bu yazımızda Golden Global Yatırım Bankası iş ilanları, işe alım süreci ile insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle