İller Bankası (İLBANK) iş ilanları ve iş başvurusu

İller Bankası ya da kısa ve bilinen adı ile İLBANK A.Ş., bütün işlemlerinde kuruluş kanunu ve özel hükümlerine bağlı, tüzel kişiliğe sahip, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ilgili kamu kurumudur. İller Bankası, Atatürk’ün isteği üzerine 1933 yılında kurulmuş ve kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerine arttırarak devam etmektedir. İller Bankası ihtiyaçları sebebi ile de her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında İller Bankası tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • İller Bankası (İLBANK) İş İlanları 2021
  • İller Bankası ( İLBANK ) İş Başvurusu 2021

İller Bankası (İLBANK) İş İlanları 2021

İller Bankası, mahalli idarelere kredi sağlamak, mahalli idarelerin talepleri doğrultusunda, yatırım programları dahilinde alt ve üst yapı yatırımlarını yapmak, mahalli idarelere yatırımları için gerekli araç ve malzemeyi sağlamak, mahalli idarelerin taşınır ve taşınmaz mallarını sigorta ettirmek, yönetmeliğinde belirtilen banka işlerini yapmak gibi çeşitli görev, yetki ve sorumlulukları bulunmaktadır. Bu görevlerin aksamadan sürmesi adına İller Bankası her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda İller Bankası tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.

İller Bankası Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İller Bankası yani İlbank tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; mühendis, tekniker, avukat, güvenlik görevlisi, uzman yardımcısı, idari personel, mimar, müfettiş yardımcısı, şehir ve bölge plancısı gibi sayısız kadro ve pozisyonda deneyimli, deneyimsiz kadro ve pozisyon yer almaktadır. Bu ilanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu bay ve bayan adaylar başvuru yapabileceklerdir. İlanların bir kısmında KPSS şartı gözetilirken, bir kısmında da KPSS’siz yani sınavsız personel alımları da gerçekleştirilmektedir. İLBANK ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanları nasıl ve nereden takip edilir? İlanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

İller Bankası ( İLBANK ) İş Başvurusu 2021

İller Bankası tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr üzerinde yer almaktadır. Tüm bu ilanlar dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İş ilanları yayınlandığı anda ilanlara dair tüm detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Harici olarak İller Bankası bünyesine, insan kaynakları gibi departmanlara yapılan iş başvurularını ise kabul etmez. İller Bankası bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda İller Bankası işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İLLER BANKASI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, iller bankası konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan iller bankası duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle