İNG Bank iş ilanları ve iş başvurusu

İNG Bank, finans sektöründe hizmet vermekte olan Hollandalı İNG Grubu’nun ülkemizdeki koludur.  İNG Bank ülkemizde Oyak Bank’ın bütün hisselerini satın alarak girmiş ve kurumun adını değiştirerek İNG Bank yapmıştır. Hali hazırda her geçen sene istikrarlı bir şekilde büyüyen İNGBank günümüzde ülke genelinde 300’ü aşkın şubesi ve 1600’ü aşkın ATM sayısı ile hizmet vermektedir. Kurumun insan kaynakları departmanı yapmış olduğu açıklamada ülkemizdeki en büyük özel banka olmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini belirtmiş ve bu kapsamda personel alımı, işçi alımı, memur alımı ve eleman alımı yapacağını söylemiştir. Yazımız devamında İNG Bank tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, açık iş pozisyonları iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • İNG Bank İş İlanları 2021
  • İNG Bank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İNG Bank İş İlanları 2021

İNG Bank uygun işe uygun adayı yerleştirmek amacıyla işe alım süreci kapsamında büyük bir özveri ile çalışmakta ve iş başvurusu yapan adayların en başarılı olacakları pozisyonları seçmelerinde yardımcı olmaktadır. İNG Bank tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda adayın başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır.

İNG Bank iş ilanları içinde avukat, çağrı merkezi personel alımı, müfettiş yardımcısı, banko asistanı alımı, sigorta, güvenlik görevlisi, şoför, gişe yetkilisi, gişe memuru, mobil satış temsilcisi, müşteri hizmetleri personeli, mühendis, sekreter, finansal danışman, temizlik işçisi gibi deneyimli, deneyimsiz yani tecrübesiz adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar bulunmaktadır. İNG Bank ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve çok sayıda stajyer alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

İNG Bank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İNG Bank tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Bunun dışında İNG Bank kendi İnternet adresi üzerinden de adayların iş başvurusu yapmaları için bir genel iş başvuru formu koymuştur. Adaylar buraya başvuru yapmalarının akabinde özgeçmişleri sisteme kayıt edilecek ve ilgili kadro ve pozisyonda personel açığı bulunduğu takdirde adaya dönüş yapılacaktır. Akabinde iş görüşmesi, mülakat aşamalarında geçen aday bu aşamaları başarı ile tamamlarsa bir İNG Bank çalışanı olmaya hak kazanacaktır. Aşağıda bu başvuru formu verilmiştir. İNG Bank iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İNG Bank İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle