İnhisar Belediyesi işçi alımı yapacak

İnhisar Belediyesi işçi alımı

Bilecik ilimizde yer almakta olan İnhisar Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İnhisar Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında erkek berberi, beden işçisi, beko loder operatörü ve otobüs şoförü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylı ilan bilgileri yazımız devamında yer almaktadır.

İnhisar Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. EKPSS’ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir. İşçi taleplerine başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

KPSS/EKPSS’ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.  Taleplere başvuru yaparak nihai listelere giren adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşlarına ibraz etmek zorundadır. Belge teslim tarihi ve yeri, kamu kurum ve kuruluşlarınca adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.  Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacaktır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayınlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Erkek Berberi / Erkek Kuaförü Alımı

 • Başvuruda bulunanların Milli Eğitim Onaylı EN AZ 380 SAATLİK Kurs Bitirme Belgesi,
 • Meslekte deneyimi olduğuna dair belge
 • İlk Yardım Belgesi,
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Erkek Berberi/Erkek Kuaförü

Beden İşçisi Alımı

 • Bu Meslekte daha önce çalışmış olduğu yerden aldığı 1 yıllık deneyim (çalışma) belgesi,
 • Bu meslekte çalıştığını gösteren en az 1 yıllık SGK Hizmet Dökümü.
 • İlk Yardım Belgesi,
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Temizlik) 1

Beko Loder ( Kazıcı Yükleyici Operatörü ) Alımı

 • Kişiler Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü olarak çalıştırılacağından başvuruda bulunanların Milli Eğitim Onaylı İşmakineleri Kullanımı (LODER) Kurs Bitirme Belgesi,
 • G sınıfı sürücü belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi SRC2- SRC4 belgeleri,
 • Bu Meslekte daha önce çalışmış olduğu yerden aldığı 4 yıllık deneyim (çalışma) belgesi,
 • Bu meslekte çalıştığını gösteren en az 4 yıllık SGK Hizmet Dökümü.
 • İlk Yardım Belgesi,
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beko Loder (Kazıcı – Yükleyici) Operatörü 4

Otobüs Kaptanı (Şoförü) Alımı

 • Kişiler OTOBÜS ŞOFÖRÜ olarak çalıştırılacağından başvuruda bulunanların D sınıfı sürücü belgesi, SRC1- SRC2-SRC3- SRC4 belgeleri, PSİKOTEKNİK BELGESİ,
 • Bu Meslekte daha önce çalışmış olduğu yerden aldığı deneyim (çalışma) belgesi,
 • Bu meslekte çalıştığını gösteren en az 7 yıllık SGK Hizmet Dökümü.
 • İlk Yardım Belgesi,
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Otobüs Kaptanı (Şoförü)

Aşağıdaki bilgiler tüm adaylar için geçerlidir.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
İNHİSAR BELEDİYESİ BAŞKANLIK MAKAM ODASI 25.02.2019 09:00 – 10:00

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI ZAFER MAHALLESİ 21/ 11640 İNHİSAR BİLECİK / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :BİLECİK MERKEZ, BOZÜYÜK, GÖLPAZARI, OSMANELİ, PAZARYERİ, SÖĞÜT, YENİPAZAR/BİLECİK, İNHİSAR

Bu yazımızda İnhisar Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detay başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle