İsdemir iş ilanları ve iş başvurusu

İsdemir personel alımı

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. veya kısa bilinen adı ile İsdemir, ülkemizin en büyük demir çelik işletmecisidir. OYAK Maden Metalürji Grubu şirketlerinden bir tanesi olan İsdemir, 16 milyon metrekarelik alanda İskenderun ilçesinde Karayılan ve Payas yörelerinde tesislere sahiptir. İsdemir; inşaat çelikleri, kütük, pik, yassı ürün gibi oldukça geniş bir yelpazede üretim gerçekleştirmektedir. 1975 yılında faaliyetlerine başlamış olan şirket günümüzde OYAK Maden Metalürji Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. İsdemir bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir ve bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. İsdemir tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • İsdemir İş İlanları 2021
  • İsdemir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İsdemir İş İlanları 2021

Bugün İsdemir, ülkemizin aynı zamanda yassı ve uzun ürün üretebilen tek entegre yassı çelik üreticisidir. Demir çelik üretimi sanayileşmenin ve ekonominin kalkınabilmesi adına baş aktörlerden bir tanesidir. İsdemir de bu aktörlerin arasında en bilinen ve en büyük markalardan birisidir. Yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeden devam eden firma sıvı ham demir üretiminde yıllık 100 milyon tonu aşkın üretim gerçekleştirir hale gelmiştir. İsdemir bünyesine tüm bu gelişmelerin yanında büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Hatay İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İsdemir tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; planlama uzmanı, kalite kontrol mühendisi, makine mühendisi, satış uzmanı, iş makineleri operatörü, engelli personel, vasıfsız işçi, özel güvenlik görevlisi, hemşire, formen, teknik öğretmen, pres operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İsdemir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İsdemir fabrikası bünyesinde çalışmak için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile iş ve staj başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İş başvurusu için açıklamaları okuyup kabul etmeniz gerekmektedir. Akabinde de insan kaynakları sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada açık iş pozisyonlarına ulaşabilir ve sisteme kayıt olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda İsdemir iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İsdemir İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER İSDEMİR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, isdemir konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan isdemir duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle