İskenderun Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Gerçekleştirecek

Hatay ilimizde bulunan İskenderun Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İskenderun Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu, en fazla ortaöğretim mezunu olan ilaçlama işçisi alımı yapacaktır. Adayların en az 1 senelik deneyimlerinin olması aranmaktadır. Adaylar ilana 30 Haziran tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İskenderun Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün ierisinde İşkur Şubelerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler.  Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. İlgililerin istenilen belgeleri 05.07.2017 Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra ibraz edilen evraklar işleme alınmayacaktır ve inceleme sonucu evraklarında eksik ya da hata olan kişiler kuraya tabi tutulmayacaktır. Adayların kura çekilişi 10.07.2017 Pazartesi günü, saat 10.00 da Yenişehir Mah. Mareşal F. Çakmak Caddesi No:11 adresindeki İskenderun Belediyesi Yemekhanesinde yapılacaktır .

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura ekilmek zere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

  • En az İlköğretim , en yüksek Ortaöğretim mezunu olduğunu belgelemek
  • MEB Onaylı Bitki Zararlıları Mücadele Kurs Bitirme Belgesine sahip olmak
  • En az 12 ay ( 1 yıl ) ağa kesme ve budama işinde alışmış olmak (SGK Hizmet dökümü veya işyeri unvan listesi ile belgelemek)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Yenişehir Mah. Mareşal F. Çakmak Caddesi No:11 adresindeki İskenderun Belediyesi Yemekhanesi 10.07.2017 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : MARAŞAL ÇAKMAK CAD. NO:19 İSKENDERUN HATAY 31200 İSKENDERUN

Bu yazımızda İskenderun Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan sürekli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri, şartları ve kura çekimi gibi detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara İskenderun Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle