İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Gerçekleştirecek !

İŞKUR temizlik görevlisi alımı

İŞKUR yapmış olduğu açıklama ile Toplum Yararına Program Projesi kapsamında çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Buna göre 460 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Adaylar ilana 29 Eylül 2016 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR temizlik işçisi alımı ilanına dair diğer başvuru şartları, başvuru formu gibi detaylı bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı İlanı 2016

İl, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile İŞKUR arasında imzalanan anlaşma gereğince 5 Ekim 2016 ile 16 Haziran 2016 tarihleri arasında çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda 460 kişi istihdam edilecek. Kontenjanların il ve ilçelere dağılımı ise Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından gerçekleştirilmiş durumda. Bu bağlamda merkezde bulunan okullarda 165, Besni’de 50, Çelikhan’da 20, Gerger’de 35, Gölbaşı’nda 35, Kahta’da 95, Samsat’da 20, Sincik’te 25 ve Tut’da 15 kişi istihdam edilecek.

Adaylar başvurularını 29 Eylül 2016 son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinde, ilçelerde Kaymakamlık Dayanılma ve Sosyal Yardımlaşma Vakfında ve İŞKUR hizmet noktaları ile Belediye İŞKUR hizmet noktalarından hafta içlerinde, mesai saatleri çerçevesinde yapabileceklerdir. Bunun haricinde ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar www.iskur.gov.tr adresi üzerinden de 24 saat bireysel iş başvurusu yapabilecekler.

İŞKUR mevzuatı gereğince istihdamında güçlük yaşanan kadınlar, 35 yaş üstü erkekler, engelliler, eski hükümlüler, terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlar ilk listede yer edinecekler. Bunun haricinde kalan 35 yaşın altında bulunan erkekler ise ikinci listede yer bulacaklar. Başvuru şartları da aşağıda belirtilmiştir.

  • 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Açıköğretim harici öğrenci olmamak
  • Programın gerçekleştirileceği yerde ikamet ediyor olmak
  • SGK’lı veya Bağ-Kur’lu olmamak

Son başvuru tarihi yazımızın başında da belirttiğimiz üzere 29 Eylül 2016 olarak belirlenmiştir. İŞKUR temizlik görevlisi alımı ilanına dair detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Adıyaman iline ait diğer kamu iş ilanlarına da BURADAN ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle