İstanbul Kalkınma Ajansı iş ilanları ve iş başvurusu

İstanbul Kalkınma Ajansı ya da bilinen kısa adı ile İSTKA, Kamu kesimi, özel kesim ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini geliştirmek, kaynakların yerinde ve etkin kullanımını sağlamak ve yerel potansiyeli harekete geçirmek suretiyle, ulusal kalkınma planı ve programlarda öngörülen ilke ve politikalarla uyumlu olarak bölgesel gelişmeyi hızlandırmak, sürdürülebilirliğini sağlamak, bölgeler arası ve bölge içi gelişmişlik farklarını azaltmak” amacıyla 5449 sayılı Kanuna dayanarak Bakanlar Kurulunun 10.11.2008 tarih ve 2008/14306 sayılı kararı ile kurulmuştur. Ağustos 2009’da Genel Sekreteri atanan İSTKA, Aralık 2009’da uzman ve destek personeli istihdamı ile birlikte aktif olarak faaliyete geçmiştir. İstanbul Kalkınma Ajansı faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. 2020 yılında da bu faaliyetlerine devam edeceğini belirten İstanbul Kalkınma Ajansı, çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Yazımızın devamında İstanbul Kalkınma Ajansı iş ilanları, iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

İçindekiler

  • İstanbul Kalkınma Ajansı ( İSTKA ) İş İlanları 2021
  • İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) İş Başvurusu 2021

İstanbul Kalkınma Ajansı ( İSTKA ) İş İlanları 2021

İstanbul Kalkınma Ajansı kurulduğu günden bu yana küresel kent İstanbul için çalışan, insan odaklı ve çevreye duyarlı, etkili ve yön veren bir çözüm merkezi olmayı başarmıştır. İstanbul Kalkınma Ajansı tüm bu faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çalışmalarına arttırarak devam etmektedir. Kurum bu kapsamda da 2020 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacağını açıklamıştır. Aşağıda İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanmış olan iş ilanları bulunmaktadır.

İstanbul Kalkınma Ajansı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanmış veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde hukuk müşaviri, uzman personel, destek personeli, iç denetçi,  büro personeli , şoför gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar yer almaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi statülerde istihdam edilecektir. Peki tüm bu iş ilanları için nasıl iş başvurusu yapılır?

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) İş Başvurusu 2021

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları, sitemiz www.iskur.web.tr üzerinde ve kurumun resmi adresi olan www.istka.org.tr üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları, iş imkanları gibi detayları öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığı anda ilanlara ait bütün detayları sosyal ağlar üzerinden paylaşacağız. Harici olarak İstanbul Kalkınma Ajansı ilanlar yayınlanmadan bünyesine yapılmak istenen başvuruları kabul etmemektedir. Bu kurumun bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmelidirler. İstanbul Kalkınma Ajansı iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İSTANBUL KALKINMA AJANSI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, istanbul kalkınma ajansı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan istanbul kalkınma ajansı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle