İzaydaş iş ilanları ve iş başvurusu

İzaydaş iş başvurusu

Gelişen teknoloji ile beraber insanlar çevreye önerilemez zararlar vermektedirler. Çevre kirliliği günden güne artmaktadır. Dünyayı daha yaşanılır bir hale getirmek ve çevre kirliliği ile mücadele etmek amacıyla 1996 yılında İzaydaş kurulmuştur. İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş.  veya bilinen kısa adı ile İzaydaş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir kurumdur. İZAYDAŞ, Kocaeli ilimizde faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmektedir. Kurum bu çalışmaları aksamadan sürdürmek adına da yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. İzaydaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • İZAYDAŞ İş İlanları 2021
  • İzaydaş İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır?

İZAYDAŞ İş İlanları 2021

İZAYDAŞ; evsel ve endüstriyel atıkların depolanması ve yok edilmesi, sanayi sebebi ile kaynaklanan tehlikeli atıkların özel fırınlarda ortadan kaldırılması ve bu atık dönüşümlerinden enerji üretme gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu amaçları gerçekleştirmek için de ülkemizdeki ilk atık bertaraf tesisi İzaydaş tarafından kurulmuştur. Bu tesisin dışında;

  • İzmit Tehlikeli Atık Yakma Tesisi,
  • İzmit Evsel ve Endüstriyel Düzenli Depolama Alanı
  • Gebze Evsel Katı Atık Depolama Tesisi
  • Kandıra Evsel Atık Aktarma İstasyonu
  • Laboratuvar
  • Çayırova Hafriyat Sahası
  • Dilovası Deponi Alanları

Tesisleri de yine İzaydaş tarafından işletilmektedir. İzaydaş tüm bu tesislere ve genel merkezine ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Kocaeli İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İzaydaş tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; bilgi teknolojileri sorumlusu, çevre mühendisi, biyolog, beden işçisi, iş makineleri operatörü, stajyer, kimyager, iş güvenliği uzmanı, engelli personel, eski hükümlü işçi, şoför, vasıfsız işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İzaydaş İş Başvurusu Nasıl Nereden Yapılır?

İzaydaş yeni çalışan alımı gerçekleştireceği vakit izaydas.com.tr ve İŞKUR adresi üzerinde ilan yayınlamaktadır. Bu ilanlara İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden ya da web adresi üzerinden başvuru yapılmaktadır. Harici olarak online bir iş başvuru formu ya da insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. İzaydaş bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için İŞKUR üzerinde yayınlanan ilanları takip etmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda İzaydaş iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle