İZENERJİ işçi alımı yapıyor

İzenerji işçi alımı

İZENERJİ, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. İZENERJİ yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. İZENERJİ ilan kapsamında 85 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 20 Ocak 2019 ile 27 Ocak 2019 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

İZENERJİ İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
  • Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak
  • İzmir ve çevresinde ikamet etmek
  • En az 1 yıl deneyim sahibi olmak

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda belirtilmiştir.

  • Özgeçmiş
  • ÖGG Kart Fotokopisi

Başvuru adresi : İzenerji A.Ş.

Telefon : 0232 411 77 00

Çalışma Adresi : Fuar İzmir / Gaziemir

Bu yazımızda İzenerji tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan bütün ilanlara İzenerji iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle