İZULAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

İZULAŞ personel alımı

İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan bir otobüs şirketidir. İzmir Ulaşım Hizmetleri Makine Sanayi A.Ş. ya da bilinen kısa adıyla İZULAŞ, ESHOT gibi İzmirim Kart sistemini kullanmaktadır. 1990 yılında kurulmuş olan İZULAŞ, kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüştür. Günümüzde 500’ü aşkın otobüsle faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Kurum ihtiyaçları sebebi ile de çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZULAŞ tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • İZULAŞ İş İlanları 2021
  • İZULAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZULAŞ İş İlanları 2021

İZULAŞ, kent içi ulaşımı en iyi seviyelere çıkarmak için çalışmalar yapmaktadır. Bu anlayışla yatırımlarına ara vermeksizin devam etmektedir. İzmir, şehir içi ulaşımda en iyi illerimizden bir tanesidir. Ancak her zaman daha iyisi mümkündür anlayışı ile İZULAŞ, daha iyisini başarmak için çalışmaktadır. İZULAŞ çeşitli dönemlerde ise bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

İzmir İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZULAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; temizlik görevlisi, büro memuru, güvenlik görevlisi, terminal sorumlusu, bekçi, şoför, yönetici asistanı, tekniker, teknisyen, mühendis gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZULAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZULAŞ ihtiyaç oluşması durumunda yılın belirli dönemlerinde iş başvurularını kabul etmektedir. 2021 yılında da çok sayıda personel alımı, işçi alımı yapması beklenen İZULAŞ henüz iş ilanlarını yayınlamaya başlamadı. Ancak bu iş ilanlarını beklemeden de aşağıda vermiş olduğumuz adreslerden İZULAŞ iş ilanları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İzulaş iş ilanları yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları yine www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer bulacaktır. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bu yazımızda İZULAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Genel Müdürlük: Tuna Mah. Fatih Cad. No:91/9 C Blok Bornova/İzmirTel:(0232) 282 29 04/282 29 10/469 21 27/282 29 21 Fax:(232) 282 29 55


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle