Kadıköy Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu

Kadıköy Belediyesi personel alımı

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanında sahip olduğu nüfus ile de İstanbul’un en önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. 2021 yılı itibariyle nüfusu 500 bini aşmış durumdadır. Kadıköy Belediyesi, ülkemizdeki en çalışkan belediyeler arasında yer almaktadır. Kadıköy Belediyesi insan kaynakları ilçede bulunan sükun ortamının devamı ve Kadıköy ilçesini İstanbul ilinin en modern ilçesi haline getirmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceklerini açıklamıştır. Kadıköy Belediyesi, belediyecilik faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına da eleman ihtiyacını kapatabilmek için sık sık personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Kadıköy Belediyesi iş ilanları, iş imkanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları yer almaktadır.

İçindekiler

  • Kadıköy Belediyesi İş İlanları 2021
  • Kadıköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kadıköy Belediyesi İş İlanları 2021

Kadıköy İlçesi’nde egemen ekonomik etkinlik ticarettir. Kadıköy çarşısı, Altıyol ile Bahariye Caddesi ve Bağdat Caddesi çevrelerinde yoğunlaşır. Bağdat Caddesi üzerinde çok sayıda ünlü markanın şubesi vardır. 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye ve Zühtüpaşa, Kadıköy ilçesinin mahalleleridir. Kadıköy Belediyesi, 2021 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı ilanı yayınlayacaktır. Bu iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Ayrıca Belediye bünyesinde çalışmakta olan engelli, eski hükümlü gibi personellere ilaveten de yeni alımlar gerçekleştirilecektir. Alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli ve geçici gibi statülerde istihdam edileceklerdir. Kadıköy Belediyesi tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi de yine yazımız devamında detaylı olarak anlattık.

Facebook Üzerinden Kadıköy İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Kadıköy Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kadıköy Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kadıköy Belediyesi Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kadıköy Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kadıköy Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan iş ilanları içinde ses ışık teknikeri teknisyeni, güvenlik görevlisi, mimar, mühendis, tabip, doktor, büro görevlisi, eğitmen, şehir ve bölge plancısı, zabıta gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlar yayınlandıkça yukarıda vermiş olduğumuz liste güncellenecektir.

Kadıköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kadıköy Belediyesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. İlanlar yayınlandığında iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İş ilanları yayınlandığında yine sosyal ağlardan gerekli duyuruları gerçekleştireceğiniz. Bunun dışında Kadıköy Belediyesi insan kaynakları departmanına iş ilanları yayınlanmadan yapacağınız iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kadıköy Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul ilinin diğer ilçeleri için yayınlanmış olan tüm ilanlara İstanbul Belediyesi iş ilanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER KADIKÖY BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, kadıköy belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan kadıköy belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle