Kadıköy Belediyesi işçi alımı yapacak

Kadıköy Belediyesi işçi alımı

İstanbul ilimizde yer alan Kadıköy Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kadıköy Belediyesi ilan kapsamında şoför ve ses ışık teknikeri alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamında yer almaktadır.

Kadıköy Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Şoför Alımı

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, erkek olmaları, ilköğretim mezunu olmaları ve askerlikle ilişiği olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar verilen ulaştırma hizmetlerini yerinde ve zamanında gerçekleştirmekle görevlendirileceklerdir.

Ses Işık Teknikeri / Teknisyeni Alımı

Profesyonel sahne sistemleri konusunda çalışmış tüm donanım ve ekipmanlara hakim, dijital analog tüm sistemleri ve masaları kullanabilen, canlı müzik konusunda tecrübeli, elektrik elektronik bilgisi olan, en az lise mezunu olmakla birlikte, tercihen meslek lisesi mezunu ve mesleki yeterlilik belgesi ses sistemleri ile ilgili alanlarda teknik bölüm mezunu olmalıdır. Müdürlüğü ve bağlı olduğu yöneticinin vereceği görevleri yerine getirecektir.

  • Adayların en az 15 yıl iş tecrübesinin olması
  • Askerlikle ilişkisinin olmaması gerekmektedir.

Başvurular için [email protected] adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan özgeçmiş sahipleri görüşmeye çağrılacaktır.

Bu yazımızda Kadıköy Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara Kadıköy Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle