Kamu İhale Kurumu (KİK) iş ilanları ve iş başvurusu

Kamu İhale Kurumu ya da bilinen kısa adıyla KİK, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu ile öngörülen görevleri yerine getirmek üzere kurulan, idari ve mali özerkliğe sahip bir kamu tüzel kişisidir. Kurumun ilişkili olduğu Bakanlık Maliye Bakanlığı‘dır. Kurumun merkezi Ankara’dadır. Bağımsız üst kurullar arasındadır. Kamu İhale Kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre kurum 2021 yılı içerisinde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Yazımız devamında Kamu İhale Kurumu tarafından yayınlanan iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu, iş başvurusu formu bulunmaktadır.

İçindekiler

  • Kamu İhale Kurumu (KİK) İş İlanları 2021
  • Kamu İhale Kurumu (KİK) İş Başvurusu 2021

Kamu İhale Kurumu (KİK) İş İlanları 2021

Kamu İhale Kurumunun temel görevi; bütün ihale mevzuatını hazırlamak, geliştirmek ve uygulamayı yönlendirmek, ihalenin başlangıcından sözleşmenin imzalanmasına kadar geçen sürede idarelerce yapılan işlemlerde mevzuata aykırılık bulunduğuna ilişkin şikayetleri incelemek ve sonuçlandırmak, kamu ve özel sektöre eğitim vermek, ihalelerle ilgili istatistikler oluşturmak ve yayımlamak, haklarında yasaklama kararı verilenlerin sicillerini tutmak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktır. Kamu İhale Kurumu tüm bu görevlerini aksamadan yerine getirmek ve faaliyetlerini devam ettirmek adına 2021 yılında bay, bayan personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaktır. Aşağıda Kamu İhale Kurumu tarafından yayınlanmış olan en yeni iş ilanları bulunmaktadır.

  • Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kamu İhale Kurumu Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Kamu İhale Kurumu Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kamu İhale Kurumu tarafından yayınlanan iş ilanları içinde kamu ihale uzmanı, uzman yardımcısı, avukat, büro görevlisi, iletişim görevlisi, programcı, bilişim personeli, inşaat mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanların akabinde işe alınacak olan personeller sözleşmeli, kadrolu ve geçici gibi çeşitli statülerde işe alınacaktır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Kamu İhale Kurumu (KİK) İş Başvurusu 2021

Kamu İhale Kurumu tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve kurumun resmi adresi olan www.ihale.com.tr üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri, iş talep formu gibi detaylı bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığı anda ilanlara ait bütün detayları sosyal ağlarımız üzerinden siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Harici olarak Kamu İhale Kurumu, iş ilanları yayınlanmadan bünyesine yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Bu kurum bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularını gerçekleştirmelidir. Kamu İhale Kurumu iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KAMU İHALE KURUMU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, kamu ihale kurumu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan kamu ihale kurumu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle