Kavakyolu Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Erzincan ilimizde yer almakta olan Kavakyolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kavakyolu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında çöpçü alımı yapacaktır. İlan kapsamında 21 çöpçü alımı gerçekleştirilecektir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 17 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kavakyolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde, talebin yayınlandığı il müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr İnternet adresinden başvuru yapabilirler. Başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve talep sahibi kamu kurumunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu ve kurs bitirme sertifikası ile ilgili istenilen koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Açık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde talebe müracaat edenlerin tamamı kura çekilmek üzere işverene gönderilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Önceliklilerden müracaatta bulunan adayların sayısı açık iş sayısının 3 katından fazla olması halinde talebe müracaat edenlerin tamamı ayrı bir liste ile kura çekilmek üzere iş verene gönderilecektir. Kurada isimleri çıkan kişilere, sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.”

AYRICA:TALEBE BAŞVURUDA BULUNACAK OLAN ADAYLARIN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI;

  • ÇEVRE KORUMA (TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE HER TÜRLÜ ÇÖP VE ATIK MADDELERLE İLGİLİ İŞLER) SERTİFİKASINA,
  • ÇEVRE KORUMA (ÇÖP TOPLAMA PERSONEL EĞİTİMİ)SERTİFİKASINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.

Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için 0446 2281654 (Kavakyolu Belediye Başkanlığı) veya 0446 214 1961 (İŞKUR) nolu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Çöpçü
En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi : HAMİDİYE MAH. FATİH CD. NO 63 24000 ERZİNCAN MERKEZ

Bu yazımızda Kavakyolu Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihi, başvuru şartları gibi detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle