Konya İl Sağlık Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacak !

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim ve Dinlenme Tesisleri yayınlamış olduğu ilan neticesinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İlan kapsamında çocuk gelişimi ve eğitimi elemanı alımı ve çocuk bakıcısı alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 30 Ekim 2016 son başvuru tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana dair diğer başvuru şartları ve başvuru formu haberimizin devamında yer almaktadır.

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim ve Dinlenme Tesisleri İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çocuk gelişimi ve eğitimi elemanı alımı için adaylardan meslek yüksek okullarının önlisans bölümünden veya sağlık hizmetleri meslek yüksekokulunun çocuk gelişimi bölümlerinden mezun olma şartı aranmaktadır. İlanda KPSS şartı da bulunmaktadır. Adayların KPSSP3 puan türünden en az 60 almış olmaları gerekmektedir.

Çocuk bakıcısı alımı veya diğer adıyla çocuk bakım elemanı alım için adayların çocuk gelişimi, çocuk gelişimi ve bakımı ile çocuk gelişimi ve eğitimi bölümlerinin birisinden mezun olma şartı bulunmaktadır. Adaylardan KPSSP94 puan türünden en az 60 almış olmaları istenmektedir.

  • Çalışma Adresi : KAZIM KARABEKİR CAD. NO:14 42000 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE
  • İletişim :  0332-3511832-1173

Çocuk gelişimi ve eğitimi elemanı alımı ile çocuk bakıcısı alımı ilanlarına dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi önemli detayları paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve Konya iline ait diğer iş ilanlarına da BURADAN ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle