Konya Taşkent SYDV Personel Alımı İlanı Yayınlandı

Konya SYDV Personel Alımı İlanı 2016

Konya ilinde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yani SYDV yayınlamış olduğu ilan kapsamında personel alımı yapacağını açıkladı. Konya SYDV personel alımı kapsamında 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar Taşkent ilçesinde çalıştırılacaklardır. Adaylar ilana 12 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabilirler. Adaylarda aranan başvuru şartları ve iş başvurusu formu gibi diğer ilan bilgilerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

  • 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisadi İdari Bilimler Fakültesi , Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, bölümlerinin birinden mezun olmak.
  • En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak
  • Başvuru tarihinden itibaren son altı aydır Taşkent İlçe sınırlarında ikamet ediyor olması .
  • Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2015 veya 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme sınavından KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.
  • Adli Sicil Kaydı bulunmamak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak.
  • Sosyal iletişim becerisine sahip olmak
  • İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmak.

Yukarıda belirtilmiş olan şartları taşıyan adaylar ilgili SYDV binasına giderek bizzat iş başvurusunda bulunabilirler. Konya Taşkent SYDV personel alımı ilanına dair detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Konya Belediyesi iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN

 


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle