Kumçatı Belediyesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Şırnak ilimizde bulunmakta olan Kumçatı Belediyesi yayınladığı iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kumçatı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kamyon şoförü, minibüs şoförü ve otobüs şoförü alımı gerçekleştirecektir. İlana başvurmak isteyen adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 11 Aralık 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Kumçatı Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Talep tarihi içerisinde ikamet değişikliği olması halinde, başvurular kabul edilmeyecektir.Not:Asgari ücrete tabi olarak çalışılacaktır.

  • Çalışma Adresi : CUMHURİYET CADDESİ ATATÜRK MAHALLESİ 9/ 73100 ŞIRNAK MERKEZ
  • Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :BEYTÜŞŞEBAP, CİZRE, İDİL, SİLOPİ, ŞIRNAK MERKEZ, ULUDERE, GÜÇLÜKONAK
  • İletişim : 0486 216 20 79 Burak Sıkılar
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
KUMÇATI BELEDİYESİ 15.12.2017 16:00 – 17:00

Bu yazımızda Kumçatı Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan şoför alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KUMÇATI BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, kumçatı belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan kumçatı belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle