Kuşadası Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı Gerçekleştirecek!

Kuşadası öğretmenevi işçi alımı ilanı

Aydın iline bağlı Kuşadası ilçesinde yer alan Kuşadası Öğretmenevi, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan ile işçi alımı yapacağını belirtti. Kuşadası öğretmenevi kura ile garson ( servis elemanı ) alımı ve  bulaşıkçı alımı gerçekleştirecek. Başvuru şartlarına uyan ve başvurularını gerçekleştiren adaylar arasından kura ile seçim yapılacak. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan en az ortaöğretim yani lise ve dengi bir okuldan mezun olma şartı aranıyor. Diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Öğretmenevi İşçi Alımı İlanı 2016

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan İlköğretim ve Ortaöğretim(Lise ve Dengi) Mezunları da talebe başvurabilecektir. -Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. -Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir. -Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. -Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. -Kamu Kurum kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. -Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. İşgücü talebine şartları uyup müracaat edenler noter kura çekimini izleyebilirler. NOTER KURA YERİ : KUŞADASI 1. NOTERLİĞİ, NOTER KURA TARİHİ : 22.04.2016 ve NOTER KURA SAATİ : 10.00 – 11.00

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
KUŞADASI 1. NOTERLİĞİ 22.04.2016 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH CEPHANE SOK NO:12 09400 KUŞADASI AYDIN / TÜRKİYE

 

 

 


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle