Lipton iş ilanları ve iş başvurusu

Lipton çay iş başvurusu

Lipton, 1890 yılında İskoçya’da kurulmuş olan bir firmadır. Unilever bünyesinde bulunmakta olan firmalardan birisidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren şirket, günümüzde 150’den fazla ülkede ürünlerini satmaktadır. Dünya pazarında lider konumdadır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde Lipton bulunmaktadır. 1986 yılında Rize ilimizde Pazar ilçesinde faaliyete geçirdiği Lipton Fabrikası ile Türk çay severleri “Dünya Kalitesi” ile buluşturmuştur. Ülkemizde gerek dağıtım noktalarına gerekse fabrikasına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Lipton tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Lipton İş İlanları 2021
  • Lipton İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Lipton İş İlanları 2021

Lipton Pazar ilçesinde kurduğu fabrikanın yanında 1994 yılında Artvin ilimizde Arhavi ilçesinde ve 1998 yılında da Fındıklı’da kurduğu siyah çay üretim tesislerinde çay üretimi gerçekleştirmektedir. Her sene dünyanın dört bir yanında 100 milyar Lipton ürünü tüketilmektedir. Ülkemizde yatırımlarını sürdüren Lipton bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Lipton ülkemizde yayınlamış olduğu veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; beden işçisi, vasıfsız fabrika personeli, iş güvenliği uzmanı, gıda mühendisi, şoför, kimyager, özel güvenlik görevlisi, tekniker, ziraat mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Lipton İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Lipton bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde gerçekleştirebilirler. Kurumun iş ilanları Unilever bünyesinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz sayfada kurum bünyesinde yayınlanmış açık iş pozisyonlarını bulabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar görüşmeye çağrılacaklardır. Bu yazımızda Lipton çay iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Lipton İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LİPTON ÇAY HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, lipton çay konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan lipton çay duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle