Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu İşçi Alımı İlanı

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (kısaca MKEK veya MKE), Türk Silahlı Kuvvetlerinin her türlü silah, mühimmat, roket, araç ve gereç ihtiyaçlarını karşılayan devlet kuruluşudur. 7 bini aşkın çalışanı bulunan Makina ve Kimya Endüstrisi yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Makine ve Kimya Endüstrisi yayınlamış olduğu 2 ilan ile toplamda 130 işçi alımı gerçekleştirecek. Lise mezunu veya dengi okullardan mezun olan adaylar ilana başvuru yapabilecek. Adaylardan herhangi bir sınav şartı ise aranmıyor. MKE işçi alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimizdedir.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu İşçi Alımı İlanı 2016

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu yayınlamış olduğu ilanlarla lise mezunu işçi alımı gerçekleştirecek. Alımlar Kırıkkale, Ankara ve Çankırı‘da bulunan Makine ve Kimya Endüstrisi iş yerlerine yapılacaktır. Alımlar için iki ilan yayınlandı. İki ilanı da sırasıyla paylaşalım.

İlan 1 

Kurumumuzun Kırıkkale’de bulunan MKE Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 35 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Alınacak personelin kadroları ve personel sayıları aşağıdaki gibidir.

  • Makine Bakım Onarım 10
  • Hidrolik-Pnömatik 5
  • Isıtma ve Sıhhi Tesisatçılık 7
  • Kaynakçılık 1
  • Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü 5
  • Endüstriyel Bakım Onarım 5
  • Endüstriyel Kontrol 1
  • Betonarme Yapı Sistemleri 1

Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır. Not: Sınav tarihi ve yeri başvurular tamamlandıktan sonra
http://www.mkek.gov.tr/tr/Duyurular.aspx adresinden ilan edilecektir.

İlan 2

Kurumumuzun Ankara, Kırıkkale ve Çankırı illerinde yer alan işyerlerimize belirsiz süreli çalıştırılmak üzere 95 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Lise ve dengi okul mezunu olanlar ilana başvuruda bulunabilirler.  İlan kapsamında kaynakçılık, makine, sıhhi tesisat, torna tesviye, elektrik, kimya, iş makinaları operatörlüğü, CNC, frezeci, inşaat branşlarından işçi alımı gerçekleştirilecektir.

MKE işçi alımı detayları

MKE işçi alımı detayları

Alınacak sürekli işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayıl Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır. Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır.

Bu yazımızda Makina ve Kimya Endüstrisi işçi alımı ilanı hakkında başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve aşağıda bulunan bağlantıdan iş başvurusu yapabilirsiniz. İlana başvurmak için İŞKUR sitesine giriş yaptıktan sonra sisteme girmeniz ve ilgili kuruluşun adını aratmanız yeterlidir. İlgili iş ilanını bulduktan sonra ise başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kuruma ait diğer ilanlara Makina Kimya Endüstrisi Kurumu İş Başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle