Mersin Polisevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Mersin Polisevi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Mersin Polisevi işçi alımı ilanı kapsamında bulaşıkçı ( stevard ) ve beden işçisi alımı yapacaktır. Bulaşıkçı alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların en az ilköğretim ve en fazla da ön lisans mezunu olmaları, beden işçisi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların ise ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 25 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Mersin Polisevi İşçi Alımı İlanı 2018

İstenen meslekte en az 6(Altı) ay deneyim sahibi olmak( SGK Hizmet dökümüyle belgelendirilecektir. Genel Hijyen Belgesine sahip olmak. Personellerin alışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına belirlenmektedir. Personeller ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebileceklerdir. Alınacak personele asgari ücret denecektir. İşe başlayan işçilerin Deneme süresi 2 ay olup, deneme süresi içerisinde başarısız olanların iş sözleşmesi fesih edilecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 07.02.2018 tarihinde saat:14.00 da Mersin Polisevi Şube Müdürlüğünde noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
MERSİN POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 07.02.2018 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi : AKKENT MAH.GMK BULVARI ÜZERİ NO:555 YENİŞEHİR MERSİN / TÜRKİYE

Bu yazımızda Mersin Polisevi tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle