Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Mersin üniversitesi personel alımı ilanı

Mersin Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Mersin Üniversitesi ilan kapsamında hemşire ve büro personeli alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan esaslar ve 5620 sayılı Kanun ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere, 2016 KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANI ADET OĞR.

DURUMU

ARANILAN NİTELİKLER GİDERLERİ
Hemşire 2 Lisans – Fakülte ve Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans programından mezun olmak.

– Üniversite Hastanesi 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesinde en az 1 yıl çalışmış olduğunu
belgelemek.

Döner Sermaye
Gelirlerinden
Karşılanacaktır.
Hemşire 3 Lisans – Fakülte ve Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans programından mezun olmak.

– Üniversite Hastanesi 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesinde en az 1 yıl çalışmış olduğunu
belgelemek.

Özel Bütçe

Gelirlerinden

Karşılanacaktır.

Büro

Personeli

1 Önlisans – Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet),
Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Vfeb Teknolojileri ve
Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak.
Özel Bütçe

Gelirlerinden

Karşılanacaktır

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranacaktır. Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır. İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile birlikte;

Giderleri Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanacaklar Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne,

Giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden karşılanacaklar Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğine,

Büro Personeli için Personel Daire Başkanlığına, şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir

5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası (a/2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir. Başvurular incelendikten atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Üniversitemiz web sayfası ilanlar bölümünde ilan edilecektir. Atamaya hak kazananlar haklarında yaptırılan güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlandığı takdirde göreve başlatılacaklardır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler

  • Başvuru formu (Başvuru Formuna Web Sayfasından ulaşabilirsiniz)
  • 2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
  • Diploma Fotokopisi 4- Kimlik Fotokopisi
  • Fotoğraf (1 Adet) 6- Özel şartlarda istenen çalışma belgesi (İsme veya ilgili makama yazılmış ıslak imzalı ve onaylı yazının aslı)
  • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) (Forma Web Sayfasından ulaşabilirsiniz)

BİLGİ İÇİN

Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Tel: 0324 241 0085-86

Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği Tel: 0324 241 00 00 (Dahili 21062 / 21064)

Personel Daire Başkanlığı Tel: 0324 361 0001 (Dahili:14005/14014)

Bu yazımızda Mersin Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı ilanına dair başvuru şartları, tarihleri ve başvuru formu gibi detaylı ilan bilgilerini verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle