MESKİ 35 işçi alımı yapıyor

Meski işçi alımı

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adı ile MESKİ, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. MESKİ işçi alımı ilanı kapsamında vasıflı, vasıfsız işçi alımı, elektrik teknikeri, harita teknikeri, kaçak kontrol çalışanı, sayaç okuma çalışanı, elektronik teknisyeni, güvenlik görevlisi, ağır vasıta şoförü alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 35 işçi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 4 Ocak 2019 mesai bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

MESKİ Vasıflı, Vasıfsız İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Erkeklerin askerlikle ilişkisi bulunmamak
  • Vardiyalı sistemde çalışmaya uygun olmak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak
  • Görev yerine yakın lokasyonda ikamet edebilecek olmak

Adaylardan istenilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Diploma
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Adli sicil kaydı
  • Sağlık raporu

Başvuru adresi : Portakal Mahallesi 80023 sokak Kuzeymak Apartmanı A Blok No:2 A/4

İrtibat Kişisi : Barış Küçüköner Meski Personel A.Ş. İnsan Kaynakları 0324 226 05 05

Bu yazımızda MESKİ tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayınlanan ilanlara MESKİ iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER MESKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, meski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan meski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle