Milli Eğitim Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı yıl içerisinde farklı görev ve pozisyonlarında bir çok personel alımı gerçekleştirdi. En son çıkardıkları ilanla da sürekli işçi alımı yapacaklarını açıkladılar. Ancak işçi alımı için belirtilmiş bazı şartlar bulunmaktadır.  Başvuru tarihleri içerisinde başvuru şartlarını karşılamanız durumunda sizler de birer Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı olabilirsiniz. İlan detayları başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilgili daha detaylı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2015
  • MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI VE BAŞVURU FORMU

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2015

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2015 sürekli işçi alımı için yayımlanan ilan aşağıdaki gibidir.

08/03/2004 tarihli ve 2004/6976 sayılı Bakanlar Kurulu Karan ile kamu sektörü %2 eski hükümlü çalıştırma zorunluluğu bulunduğundan Müdürlüğümüzde 2 (iki) adet kontenjan açığı bulunan TMY (Terörle Mücadele Malül Sayılmayacak Derecede Yaralanan) talebine ilişkin İş gücü İstem Formu doldurulmuş olup, Devlet Personel Başkanlığı Web sayfasında aşağıda belirtilen tarihlerde ilan edilmek üzere yazımız ekinde sunulmuştur. Arz ederim.
Mukadder GÜRSOY
Vali a.
İl Milli Eğitim Müdürü EK: – İşgücü İstem Formu (TMY) TMY İŞÇİ ALIMI
Başvuru Tarihi: 06.04.2015-15.04.2015
Başvurunun Talebin 3 Katını (6 Kişi) Aşması Halinde
Noter Çekiliş Tarihi: 22/04/2015

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI VE BAŞVURU FORMU

Milli Eğitim Bakanlığı işçi alımı ilanını sadece Konya ilinde ikamet eden vatandaşlar için açtı. Başvuru yapabilmeniz için bu ilde ikamet etmeniz ya da ikamet etmeyi taahhüt etmeniz gerekmektedir. Öğrenim seviyesi ilkokul ve üstü bir derece olan vatandaşların ilana başvuru yapabilmeleri olanaktadır.  İnternet üzerinden herhangi bir başvuru formu yayınlanmadığı için bizzat gidip başvurunuzu sunmanız gerekmektedir. Başvuru yapılan adaylar başvuru sayısı aşılması durumunda noter huzurunda gerçekleştirilecek kura ile işe alınacaklardır. Ayrıca MEB tarafından yayınlanan tüm ilanlara MEB iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle