MNG Kargo Personel – Eleman Alımı İlanı

MNG Kargo, 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulmuştur. MNG Kargo’nun 700’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 7000’i aşkın çalışanı, 2000’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde ortalama 500 bin adrese hizmet ulaştıran Türkiye’nin kargo şirketlerindendir.  MNG Kargo 2021 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda bir çok personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan eleman alımı genellikle çağrı merkezi elemanı, tahsilat elemanı, orta düzey yönetici, sürücü, saha operasyonu elemanı, güvenlik görevlisi ve şube müdürü gibi alanlarda yoğunlaşacağı belirtildi. 2021 MNG kargo işçi – personel alımı başvuru şartları, başvuru tarihi ve başvuru formu yazımızın devamında.

İçindekiler

  • MNG KARGO PERSONEL ALIMI 2021
  • MNG KARGO BAŞVURU ŞARTLARI 2021
  • MNG KARGO İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU

MNG KARGO PERSONEL ALIMI 2021

MNG Kargo 2021 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda bir çok ilimize yeni şubeler açacak. Açılacak olan şubelere ve mevcut olan şubelere personel alımı yapılacağı sitelerinde belirttikleri ilanla açıkladılar. Bazı şirketler kendi internet siteleri üzerinden personel alımı için ilanlarını yayınlayarak, başvurularını yine bu adres üzerinden kabul ederler. Ancak MNG Kargo eleman alımı için yenibiris.com adresini kullanıyor. Bu internet adresi üzerinden personel alımı yapacağı il ve pozisyonları duyurarak başvuruları kabul ediyor. Buraya yapılan başvurular MNG Kargo insan kaynakları tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutuluyor ve bu aşamayı olumlu geçen adaylar mülakata çağırılıyorlar. Mülakatta da adayın pozisyon icabı getirdiği yeterlilikte birisi olacağı kanaatine varıldığında da aday işe kabul ediliyor.

MNG KARGO BAŞVURU ŞARTLARI 2021

İstanbul, Giresun, Tokat, Ankara, İzmir gibi bir çok ilde personel alımı yapacak olan MNG kargo çalışanlarını seçerken oldukça titiz bir çalışma yürütmektedir. Aşağıda en çok alım yapılan şoförlük pozisyonu için istenilen başvuru şartlarını görebilirsiniz. Diğer pozisyonlar için başvuru şartlarına ise , aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısından ulaşabilirsiniz.

  • En az lise mezunu,
  • En az C sınıf ehliyetli,
  • 35 yaşını aşmamış,
  • SRC Belgesine sahip veya başvuruda bulunmuş,
  • Tercihen Psikoteknik test belgesi olan,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

MNG KARGO İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU

Aşağıda bulunan MNG Kargo başvuru formu bağlantısından, güncel açık pozisyonları, iş ilanlarını, başvuru şartlarını, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı detaylarını görebilmeniz mümkündür.

MNG Kargo Personel Alımı Başvuru Formu için TIKLAYINIZ: http://www.yenibiris.com/mng-kargo-is-ilanlari?firma=172113


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle