Netlog Lojistik iş ilanları ve iş başvurusu

Netlog Lojistik personel alımı

Netlog Lojistik, Netlog Lojistik Grubu bünyesinde bulunmakta olan ülkemizin en büyük yurt içi lojistik şirketlerinden bir tanesidir. 2004 Aralık ayında kurulmuş olan Netlog Lojistik, Yıldız Holding gibi büyük holding ve firmaların lojistik işlerini üstlenmiştir. Netlog Lojistik, Türkiye’nin 18 şehrine yayılmış 57 deposu, 500.000 m² (5 m. sqf.) kapalı depolama alanı ve 390.000 paletli yük stok kapasitesiyle ülkemizin depoculuk, depo stok optimizasyon ve yönetimi konusunda önder firmalarındandır. Netlog Lojistik, depolama hizmetlerinin dışında yurt içi taşımacılık operasyonları için bünyesinde bulunan 2.300 üzerindeki özmal araç filosu ve buna ek 15.000 araç filolu tedarikçileriyle yurt içi dağıtım ve taşımacılık hizmetlerinde de Türkiye’nin lider kuruluşudur. Netlog Lojistik bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Netlog Lojistik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Netlog Lojistik İş İlanları 2021
  • Netlog Lojistik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Netlog Lojistik İş İlanları 2021

Netlog Lojistik, gıda, tekstil, perakende, teknoloji, endüstriyel ve otomotiv gibi tüm ana sektörlerden 100’ün üzerinde marka ve firmaya lojistik destek vermektedir. 2021 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Netlog Lojistik, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Netlog Lojistk tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, depo personeli, forklift operatörü, sistem operatörü, yükleme boşaltma personeli, engelli operasyon destek elemanı, makam şoförü, satış destek sorumlusu, insan kaynakları stajyeri, araç takip sorumlusu, hava kargo operasyon uzmanı, araç bakım onarım servisleri müdürü, müşteri hizmetleri uzmanı, satış yöneticisi, iş geliştirme müdürü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Netlog Lojistik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Netlog Lojistik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasından kurum bünyesinde bulunan açık iş pozisyonlarını görebilir ve bu ilanlara anında iş başvurusunda bulunabilir. Kurumun iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılırlar. Bu aşamayı da geçen adaylar Netlog Lojistik gibi ülkemizin en büyük lojistik firmalarından bir tanesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda Netlog Lojistik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Netlog Lojistik İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER NETLOG LOJİSTİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, netlog lojistik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan netlog lojistik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle