Nevşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları

Nevşehir Belediyesi personel alımı

İçindekiler

  • Nevşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?
  • Nevşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021
  • Nevşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Nevşehir Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Nevşehir, önceleri Muşkara adlı bir köy iken, şehir haline gelmeye başlamasının ardından, 18. yüzyılda Osmanlıca “yeni kent” anlamına gelen bugünkü adını almıştır. Nevşehir, 1954 senesinde çıkarılan yasa ile il statüsüne kavuşmuştur. Nevşehir son senelerde hızla büyüyen illerimizden birisi olmayı başarmıştır. Nevşehir Belediyesi de bu büyüme ve sükun ortamının devam edeceğini, 2021 yılı içerisinde buna bağlı olarak da çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirileceğini açıklamıştır. Nevşehir Belediyesi açık iş pozisyonları ve güncel iş ilanları hakkında iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde olmasına karşın tarihi ve kültürel zenginlikleri sebebiyle ülkemizdeki çoğu noktadan daha fazla turist çekmeyi başarmaktadır. Özellikle Kapadokya, Ürgüp gibi çok turist alan bölgeler sayesinde şehrin ziyaretçi sayıları oldukça yüksektir. Nevşehir Belediyesi gelir çeşitliliği yaratabilmek adına, turizm gelirlerinin yanında sanayi ve tarıma da oldukça ağırlık vermektedir. Son yıllarda bu doğrultuda girişimcilerin işlerini kolaylaştırabilmek için çeşitli adımlar da atılmıştır. Nevşehir Belediyesi tüm bu çalışmaların yanında belediyecilik faaliyetlerine de hız kesmeden devam edebilmek adına bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Nevşehir Belediyesi bunun yanında İŞKUR ile istihdamı arttırmaya yönelik anlaşmalar da yapmıştır. Yapılması öngörülen personel alımları sadece merkez ilçelerde değil, aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de yapılacaktır.

  • Acıgöl
  • Avanos
  • Derinkuyu
  • Gülşehir
  • Hacıbektaş
  • Kozaklı
  • Ürgüp

Nevşehir Belediyesi iş ilanları içerisinde ilkokul mezunu, lise mezunu ve yükseköğretim mezunu adayların iş başvurusu yapabileceklerdi kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Bu ilanlarda şoför, temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, iş makinesi operatörü, şehir içi taşıma için şoför alımı, zabıta memuru, itfaiye memuru, mimar, mühendis, tekniker ve daha çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Belediye, personelleri sözleşmeli, daimi, geçici, sınavsız gibi kategorilere ayırarak alacak. Bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımızın devamında anlattık.  Aşağıda da yine Nevşehir ili ve ilçelerinde 2021 yılı içinde verilmiş kamu iş ilanlarını görebilirsiniz.

Nevşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Facebook Üzerinden Nevşehir İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Nevşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Nevşehir Belediyesi iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. Ancak yapılan çalışmaların devam ettiği ve ilanların kısa zaman içerisinde yayınlanacağı edindiğimiz bilgiler arasında bulunuyor. Bunun akabinde, ilanlar yayınlandığı an iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer alacaktır. Ancak bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de iş başvurusu yapma şansınız bulunmaktadır. Bunun için önceden hazırlamış olduğunuz bir özgeçmiş ile belediye binasında bulunan insan kaynakları departmanına gitmeniz yeterli olacaktır. Fakat burada bazı durumda “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek yapacak olduğunuz iş başvurusu kabul edilmeyebilir. Bunun sebebi buraya yapmış olduğunuz başvuruların da sadece ilgili ilanlar yayınlandığında dikkate alınıyor olması ve buna rağmen çok sayıda başvurunun kendilerine iletilmesidir. Bu duruma düşmemek ve zamanınızı boş yere harcamamak için ilgili iş ilanlarının yayınlanmasını bekledikten sonra sitemiz üzerinde detaylarını paylaşacağımız şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER NEVŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, nevşehir belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan nevşehir belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle