Onur Market iş ilanları ve iş başvurusu

Onur Market, 1996 yılında ilk mağazasını İstanbul ilimizde açmış olan bir süpermarket zinciridir. Özen Grup bünyesindeki şirketlerden bir tanesidir. Onur Market kurulmuş olduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmüştür. Kurum 2023 yılında ülkemizdeki en büyük 5 perakendeci arasında yer almak için tüm gücüyle çalışmaktadır. Onur Market, tarladan toplanan taze ürünleri Filoport markasının sahip olduğu lojistik kuvvet ile en geç 18 saat içerisinde müşterilere satışına hazır hale getirmektedir. Kaliteli ürünleri, uygun fiyatlar ile buluşturan, müşterilerine rahatı ve güveni hissettiren Onur Market, perakende sektörünün yükselen yıldızlarından bir tanesidir. Şirket büyümesi ile doğru orantılı olarak çalışan sayısını da arttırmakta ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Onur Market tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Onur Market İş İlanları 2021
  • Onur Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Onur Market İş İlanları 2021

Onur Market günümüzde 70 milyonu aşkın müşteriye, 104 bin metrekare net satış alanında hizmet sunmaktadır. Ayrıca 18 bin metrekarelik Hadımköy ve 9500 metrekarelik Bademli Lojistik Merkezi bulunmaktadır. Onur Market kalite odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket bünyesinde bulunan 5 bini aşkın çalışana ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Onur Market; Bursa, Edirne, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ illerinde şubelere sahiptir. Yeni mağazalar açmak için ise çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Onur Market tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza görevlisi, kasa görevlisi, kasap, iklimlendirme ve soğutma görevlisi, mağaza müdürü, bulaşık yıkama görevlisi, mağaza müdür yardımcısı, insan kaynakları uzmanı, muhasebe şefi, müşteri servis şoförü, reyon görevlisi, pastane satış görevlisi, yönetici adayı, part time mağaza görevlisi, forklift operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Onur Market İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Onur Market işe alımlarda öncelikle daha önce insan kaynakları departmanına özgeçmiş göndermiş bireyler arasından seçim yapmaktadır. Şayet işe uygun bir aday yoksa çeşitli kariyer portalları üzerinden iş ilanları yayınlar. Sizler de aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Açık iş pozisyonu oluştuğunda başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Bu yazımızda Onur Market Genel Müdürlük iş ilanları, işe alım süresi ve iş görüşmesi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Onur Market İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ONUR MARKET HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, onur market konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan onur market duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle