Orman ve Su İşleri Bakanlığı İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye Cumhuriyeti Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti hükumetine bağlı olarak çalışan orman ve su işlerinden sorumlu bakanlıktır. 1 Nisan 2003 tarihinde kabul edilen ve 8 Nisan 2003 tarih ve 25102 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 4856 Sayılı Yasa ile belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde, Çevre ve Orman Bakanlıklarının birleştirilmesi suretiyle kuruldu. 29 Haziran 2011 tarihinde ismi Orman ve Su İşleri Bakanlığı olarak değiştirildi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2018 yılında da bu alımlarına devam edeceğini belirtmiştir. Yazımızın devamında Orman ve Su İşleri Bakanlığı iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ile iş başvuru formu yer almaktadır.

İçindekiler

  • Orman ve Su İşleri Bakanlığı İş İlanları 2018
  • Orman ve Su İşleri Bakanlığı İş Başvurusu 2018

Orman ve Su İşleri Bakanlığı İş İlanları 2018

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2018 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. İş ilanları içerisinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlar kademeli olarak yıl içerisinde yayınlanacak olup, ilanların akabinde istihdam edilecek olan personeller sözleşmeli, geçici, kadrolu gibi statülerde alınacaklardır. İş ilanları içinde uzman, iş makinesi operatörü, kartoteksçi, bakım onarım işçisi, şoför, vasıfsız işçi, ağır makine operatörü, iş makinesi operatörü, dozer operatörü, traktör operatörü, eksvatör, engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, mevsimlik işçi alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar yapacaktır. Aşağıda Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları yer almaktadır.

  • Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Orman ve Su İşleri Bakanlığı Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Orman ve Su İşleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

İş ilanları yayınlandıkça vermiş olduğumuz liste de güncellenmeye devam edecektir. Bunun yanında Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde bulunan sürekli kurullar / bağlı kuruluşlar bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. İlgili kuruluşların isimleri ve iş ilanları sayfaları aşağıda verilmiştir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi ise yazımız devamında anlattık.

  • Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Meteoroloji Genel Müdürlüğü
  • Orman Genel Müdürlüğü İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı İş İlanları İçin TIKLAYIN

Orman ve Su İşleri Bakanlığı İş Başvurusu 2018

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde İŞKUR web adresi üzerinde ve http://www.ormansu.gov.tr/ üzerinde yayınlanmaktadır. İş ilanları yayınlandığı an iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detaylarını siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan iskur.web.tr adresimizi takip etmenizdir. İlanlar yayınlandığında sosyal ağlar üzerinden gerekli duyurular paylaşılacaktır. Bunun dışında Orman ve Su İşleri Bakanlığı iş ilanları haricinde bünyesindeki insan kaynakları gibi departmanlara yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. Bakanlık bünyesinde çalışabilmek için ilgili ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve bahsedeceğimiz usul ve esaslarda başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. Orman ve Su İşleri Bakanlığı iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, orman ve su işleri bakanlığı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan orman ve su işleri bakanlığı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle