Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Personel Alımı Yapıyor

Sadece ülkemizin değil, aynı zamanda dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen Orta Doğu Teknik Üniversitesi yani kısaca bilinen adıyla ODTÜ, yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. ODTÜ personel alımı ilanı kapsamında programcı alımı yapılacaktır. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 1 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • Orta Doğu Teknik Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2017
  • Başvuru Şartları Nelerdir?
  • Başvuru Şekli, Tarihi ve Yeri

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Personel Alımı İlanı 2017

Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığında görevlendirilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 4’üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ek olarak 28.06.2007 tarih ve 2007/12251 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın “Sınav Şartı” başlıklı Ek 2’nci maddesinin (b) fıkrası doğrultusunda KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Üniversitemiz tarafından yapılacak yerleştirme ile sözleşmeli personel pozisyonunda 1 adet Programcı alınacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  • 2016 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak,
  • Yabancı Dil Bilgisi; En az D düzeyinde YDS veya eşdeğer düzeyde İngilizce bilgisi gerekmektedir. Yurt içi veya yurt dışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden en az lisans düzeyinde mezun olanların dil düzeyleri minimum (D) düzeyini sağlamış olarak kabul edilir.
  • İstihdam edilecek pozisyonlar için; Mühendislik Fakültesi bölümleri, Bilişim Sistemleri, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümlerinin birinden lisans derecesine sahip olmak.

Başvuru Şekli, Tarihi ve Yeri

Üniversitemiz http://www.pdb.metu.edu.tr/ sitesinde bulunan iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra KPSS ve YDS belgeniz ile beraber başvuruların en geç 01.11.2017 tarihi mesai saati bitimine kadar ODTÜ Rektörlük Binası Personel Dairesi Başkanlığı İdari Özlük ve Eğitim Müdürlüğü / ANKARA adresine şahsen yapılması gerekmektedir.

Üniversitemiz tarafından KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türü sıralaması esas alınmak suretiyle yapılacak yerleştirme listesi ve mülakat tarihi http://www.pdb.metu.edu.tr/ sitesinde ilan edilecektir. Bu yazımızda Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alımı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle