OSKİ iş ilanları ve iş başvurusu

OSKİ personel alımı

Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi veya bilinen kısa adı ile OSKİ, Ordu ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmak amacıyla kurulmuş olan bir kamu kuruluşudur. Ordu Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. Ordu OSKİ, İçmesuyu kaynaklarındaki ham sular gerekli arıtma işlemleri için arıtma tesislerine isale edilerek içilebilir standartlara getirilip kullanıma vermektedir. 19 ilçeden oluşan Ordu ilinde toplam 23 adet içmesuyu arıtma tesisi bulunmaktadır. OSKİ tüm bu faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. OSKİ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Ordu OSKİ İş İlanları 2021
  • Ordu OSKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ordu OSKİ İş İlanları 2021

Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi, Ordu ilinde yaşayan vatandaşlarımızın temiz suya erişimlerini eksiksiz sağlamak görevi ile çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle altyapı alanında ciddi iyileştirmelerde bulunan kurum, bu çalışmaların devam edeceği ve ileride Ordu ilimizde vatandaşlarımızın herhangi bir su sıkıntısı çekmeyeceklerini belirtiyor. Ordu OSKİ çeşitli dönemlerde ise bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.

Ordu İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

OSKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; beden işçisi, özel güvenlik görevlisi, biyolog, iş makineleri operatörü, sayaç açma kapama elemanı, veznedar, şoför, mühendis, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Ordu OSKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

OSKİ ordu ilimizde en çok iş başvurusunda bulunulan kurumlardan bir tanesidir. OSKİ bünyesinde yayınlanan iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve kurumun resmi adresi olan oski.gov.tr üzerinde yayınlanmaktadır. İnternet üzerinden iş başvurusunda bulunabileceğiniz bir iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. İlanlar yayınlandığında sitemiz üzerinde gerekli duyurular yapılmakta ve ilana dair başvuru formu, başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgiler paylaşılmaktadır. OSKİ bünyesinde bulunan insan kaynakları, personel dairesi başkanlığı gibi bölümlere bizzat özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda OSKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER OSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, oski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan oski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle