PAEM Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alımı İlanı 2017

PAEM komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı

Polis Amirleri Eğitim Merkezi yani bilinen adıyla PAEM yayınlamış olduğu ilan ile 2 bin 200 komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Adaylar ilana 17 Temmuz 2017 ile 2 Ağustos 2017 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru formu ile PAEM komiser yardımcısı öğrenci alımı ilanı hakkında diğer detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

PAEM 2 Bin 200 Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alımı İlanı 2017

Emniyet Genel Müdürlüğünce teşkilat dışından 2 bin 200 komiser yardımcısı adayı öğrenci alınacak. Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezine (PAEM) 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için emniyet mensubu olmayanlar arasından 200’ü kadın olmak üzere 2 bin 200 ilk derece amirlik eğitimi (komiser yardımcısı adayı) öğrenci alımı yapılacak. Yayınlanan ilan aşağıda yer almaktadır.

2017-2018 Eğitim – Öğretim Döneminde Polis Amirleri Eğitimi Merkezi (PAEM) Müdürlüğüne komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğünce Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezine (PAEM) 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için emniyet mensubu olmayanlar arasından komiser yardımcısı adayı öğrenci alımı yapılacak.

2000’i erkek 200’ü kadın olmak üzere toplam 2.200 ilk derece amirlik eğitimi (komiser yardımcısı adayı) öğrenci alımı için başvuracak adayların lisans mezunu veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmaları gerekiyor.

Ön Başvurular 17 Temmuz2 Ağustos 2017 tarihleri arasında Polis Akademisi Başkanlığının www.pa.edu.tr internet adresinden online olarak alınacak.

Alıma ilişkin diğer gerekli hususlar ve adaylarda aranacak şartlar Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden www.pa.edu.tr ilan edilecek.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


DİĞER KOMİSER YARDIMCISI ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, komiser yardımcısı alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan komiser yardımcısı alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle