Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Erzurum ilimizde yer alan Palandöken Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Palandöken Belediyesi sözleşmeli personel alımı ilanı kapsamında teknisyen alımı yapacaktır. Adaylar Palandöken Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanına 7 Ağustos 2017 ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 • Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017
 • Başvuru Şartları Nelerdir?
 • Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2017

5393 Sayılı Belediye kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı unvanı adeti ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet tam zamanlı Teknik Personel (Teknisyen) alımı yapılacaktır.

Sözlü sınav tarihi 16.08.2017 saat 14.00 belediyemiz Encümen salonunda yapılacaktır. Sözlü sınavda adayların meslek genel kültür, kavrayış ifade ve temsil kabiliyet , davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununu ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınavı sonucunu kazananlar Belediyemiz internet sitesinde yayımlanacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet memurları kanununun 48. Maddesindeki belirtilen şartları taşımak.
 • Meslek Lisesinin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumda sözleşmesi bulunmaması.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma devletin sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
SIRA NO UNVANI ADETİ SINIFI ÖĞRETİM DURUMU
1 TEKNİSYEN 1 T.H. Meslek Lisesi – (Bilgisayar Donanım)

Palandöken Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu

Adayların 07.08.2017 -11.08.2017 tarihleri arasında saat 17.00’a kadar Palandöken Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Aşağıda adaylardan talep edilen belgeler yer almaktadır.

 • Başvuru dilekçesi
 • Öğrenim durumu belgesi
 • Nüfus cüzdan fotokopisi
 • Fotoğraf (4) adet
 • Öz geçmiş
 • İkametgah belgesi

Bu yazımızda Palandöken Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru şartları ,başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PALANDÖKEN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, palandöken belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan palandöken belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle