Rize Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu

Rize Belediyesi personel alımı

Rize, Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan ülkemizin en çok yağış alan ilidir. 2021 yılı rakamları ile nüfusu 500 bine yaklaşmış durumdadır. Rize (Antik Yunanca: Ριζαίον (Rizeon), Yunanca: Ριζούντα (Rizunda) Lazca: რიზინი “Rizini”), Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan bir şehirdir.  Rize Belediyesi, ülkemizin en çalışkan belediyeleri arasında yer almaktadır. Belediye şehre modern bir kimlik kazandırmak için çalışmalarına son hızıyla devam etmekte ve her sene bu doğrultuda çeşitli yatırımlar yapmaktadır. Belediyeler her sene çeşitli kadro ve pozisyonlarına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Peki Rize Belediyesi personel alımı yapacak mı? Rize Belediyesi personel alımı ne zaman yapılacak? Rize Belediyesi personel alımı başvuru şartları neler olacak? İlgili ilan hakkında detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 • Rize Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?
 • Rize Güncel İş İlanları 2021
 • Rize Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Rize Belediyesi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Rize Belediyesi yapmış olduğu çalışmalar ile son dönemde adından oldukça söz ettiriyor. Belediye Başkanı Reşat Kasap ve takım arkadaşları şehrin çehresini değiştirmek ve yaşanma koşullarını modern standartlara getirebilmek için var gücüyle çalışmalarına ve hizmetlerine devam ediyorlar. Bu çalışmaların emeği olarak ise halkın sevgisini çoktan kazanmış durumda. Vatandaşlar bu çalışmalardan bir tanesi olarak “Rize Belediyesi personel alımı, memur alımı gerçekleşecek mi?” merak ediyorlar. Ülkemizin belki de en çalışkan belediyelerinden bir tanesi olan Rize Belediyesi bünyesinde çalışmak için açık pozisyonları, güncel iş ilanlarını takip ediyorlar. Aşağıda Rize ilinin ilçelerini görebilmektesiniz. Bu sayfa altında sadece Rize ili değil, aynı zamanda Rize’nin ilçelerinde de verilmiş olan iş ilanları yer almaktadır.

 • Ardeşen Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Çamlıhemşin Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Çayeli
 • Derepazarı
 • Fındıklı
 • Güneysu
 • Hemşin
 • İkizdere
 • İyidere
 • Kalkandere
 • Pazar

Belediyeler tarafından yayınlanmakta olan iş ilanları içerisinde KPSS puan şartı aranmayan çok sayıda açık pozisyon da bulunuyor. İlanlarda aynı zamanda ilköğretim mezunu, lise mezunu ya da üniversite mezunu adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar yer alıyor.  Rize Belediyesi tarafından bu 2021 yılı içerisinde yayınlanacak olan iş ilanları ve personel alımı, memur alımı ve işçi alımı haberleri bu sayfamızda yer alacaktır. Aşağıda da son dönemde Rize ili ve ilçelerinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilmiş olan güncel iş ilanları bulunmaktadır.

Rize Güncel İş İlanları 2021

Facebook Üzerinden Rize İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Rize Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Rize Belediyesi bünyesinde çok sayıda itfaiye eri, zabıta eri, başkatip, muhasebeci, tabip, veteriner, fen memuru, bandocu, zabıta memuru, daktilograf, memur, şoför, bekçi, hizmetli, mühendis gibi kadrolar bulunmaktadır. 2021 yılı içerisinde bu veya benzeri kadrolara alımlar yapılacağı zaman ilanlara ait iş başvurusu formu, iş başvuru şartları ve iş başvuru tarihleri gibi önemli bilgiler www.iskur.web.tr üzerinde yer alacaktır. Bu ilanlara başvuru yapabilmek için tek yapmanız bizleri sosyal ağlardan takip etmenizdir. Bunun haricinde iş başvuruları genel itibariyle belediyenin insan kaynakları departmanı tarafından gerçekleştirilmekte ve ilanlar yayınlandığında bu şekilde duyurular yapılmaktadır. Ancak ilanlar yayınlanmadan buraya gittiğinizde herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek için ilanların yayınlanmasını beklemeniz gerekmektedir. Bunun yanında Rize Belediyesi tarafından yayınlanan online iş başvuru formu bulunmamaktadır. Aksini iddia eden web adreslerine itimat etmemenizi önemle belirtiriz. Rize Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi aşağıda bulunan iletişim adreslerinden de kolaylıkla dile getirebilirsiniz.

 • Adres : Piriçelebi Mh. Menderes Bulvarı No:182
 • Mail : [email protected]


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle