Roketsan iş ilanları ve iş başvurusu

Roketsan Roket Sanayii ve Ticaret A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Roketsan, ulusal roket ve füze araştırma ve üretim programlarına önderlik yapmak üzere Savunma Sanayii İcra Komitesi kararıyla 1988 yılında kurulmuş olan savunma sanayisi şirketidir. Füze ve roket sistemleri konusunda Türkiye’deki en yetkin kurumdur. Roketsan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin roket ve füze ihtiyacını karşılamaktadır. Roketsan, arge çalışmalarına artan bütçesi ile 2021 yılında da tüm hızıyla devam edeceğini belirtmiştir. Roketsan bu kapsamda da faaliyetlerinin devamı adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirecektir. Yazımızın devamında Roketsan iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

İçindekiler

  • Roketsan İş İlanları 2021
  • Roketsan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Roketsan İş İlanları 2021

Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde Roketsan, üstlendiği misyon gereği tasarım ve teknoloji altyapısı geliştirme projeleri, ürün geliştirme ve üretim programları ile fırlatma platformu ve komuta üniteleri de dahil olmak üzere roket/füze sistemlerini ihtiyaçlar doğrultusunda milli olarak tasarlama, üretme, kullanıcı personeli eğitme ve silah sistemlerinin lojistik destek ihtiyacını karşılama yeteneğini kazanmıştır. Roketsan, milli gurur kaynağımız olma yolunda hedeflerini gerçekleştirmek adına var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Roketsan bu kapsamda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı da gerçekleştirecektir. Aşağıda Roketsan tarafından yapılan veya yapılacak olan alımlara ait iş ilanları yer almaktadır.

Roketsan iş ilanları içerisinde fizik mühendisi, mekatronik mühendisi, metalürji ve malzeme mühendisi, makine mühendisi, proje yönetim mühendisi, kimya mühendisi, endüstri mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, aday mühendis, havacılık uzay / uçak mühendisi, teknisyen, yüksek mühendis, yazılım mühendisi alımı gibi sayısız kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlarda deneyimli, deneyimsiz adaylara göre kadrolar bulunmakta olup, ilanların akabinde işe yerleştirilecek olan personeller sözleşmeli, daimi ve kadrolu olarak işe alınacaklardır.

Roketsan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Roketsan tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve roketsan.com.tr adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanlarını kaçırmamak, ilanlara dair başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandıkça sosyal ağlar üzerinden gerekli duyuruları da gerçekleştireceğiz.

Roketsan İşe Alım Süreci : Roketsan iş başvurusu yapmanızın ardından mülakat aşaması için şirket tarafından çağrılırsınız. Genel olarak bu mülakat aşamasında yabancı dil, bilgisayar bilgisi ve deneyimleriniz ile kişisel özellikleriniz üzerinde durulur. Bu sürecin sonunda olumlu bulunan adaylar ikinci görüşme için çağrılırlarken, elenen adaylara da yine telefon yolu ile bilgilendirme yapılır. İkinci aşamaya çağrılan adaylar ile yine sunum odaklı bir mülakat aşaması gerçekleştirilir. Bu aşamayı da geçen adaylar Roketsan bünyesinde çalışma fırsatı elde etmektedirler. Roketsan iş başvuru doldurmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Roketsan İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER ROKETSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, roketsan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan roketsan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle