RTÜK iş ilanları ve iş başvurusu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yani bilinen kısa adı ile RTÜK, ülkemizde faaliyet göstermekte olan tüm radyo ve televizyonların yayınlarını denetleyen kamu kuruluşudur. RTÜK, radyo, televizyon ve isteğe bağlı yayın hizmetleri sektörünü düzenlemek ve denetlemek amacıyla, idari ve mali özerkliğe sahip, tarafsız bir kamu tüzel kişiliği niteliğinde kurulmuştur. Bu kapsamda görevlerini bağımsız olarak yerine getirmektedir. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu yani RTÜK her sene faaliyetlerine devam etmek adına çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında RTÜK tarafından yayınlanan bütün iş ilanları ile bu ilanlara ait olan iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı iş başvurusu bilgileri yer almaktadır.

İçindekiler

  • RTÜK İş İlanları 2021
  • RTÜK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

RTÜK İş İlanları 2021

1994 yılından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam etmekte olan RTÜK bünyesinde 500’ü aşkın personel çalışmaktadır. RTÜK bu personellere ek olarak çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapacağını belirtmiştir. Aşağıda RTÜK tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır.

İlanlar yayınlandıkça liste de güncellenecektir. RTÜK tarafından yayınlanan iş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu ve ön lisans mezunu çok sayıda adayın başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda avukat, uzman yardımcısı, sosyolog gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

RTÜK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında sosyal ağlar üzerinden gerekli duyuruları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bunun dışında RTÜK ilanlar yayınlanmadan bünyesine insan kaynakları gibi çeşitli departmanlar üzerinden yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. RTÜK bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz. RTÜK iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşleriniz ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

RTÜK tarafından yapılan son duyurulara ulaşmak için TIKLAYIN


DİĞER RTÜK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, rtük konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan rtük duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle