Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi personel alımı ve iş ilanları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı.

Şanlıurfa yani halk arasında bilinen ismiyle Urfa, 2021 yılı verileri ile 2 milyona yaklaşan nüfusa sahiptir. Bu nüfus sayısı ile ülkemizin en kalabalık 9. Şehri konumunda bulunmaktadır. Şanlıurfa doğal ve kültürel zenginlikler bakımından ülkemizin en zengin şehirlerinden bir tanesidir. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi yayınladığı duyuru ile çok sayıda personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere ve Şanlıurfa ili iş ilanlarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi yapmış olduğu yeniliklerle yeni dönemde tüm ülkenin takdirini kazanmış ve ithalat rakamlarında büyük bir yükseliş gözlemlenmiştir. Gaziantep’te 2021 yılında çok sayıda personel, sözleşmeli ve geçici olarak kadroya alınması planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan kadro ve pozisyonlar için yapılacak olan personel alımı ilanı ise yakın zamanda yayımlanacak. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bahsetmiş olduğumuz başarısını ise sadece yönetim kadrosuna değil, altında çalışan temizlik işçisinden, mimarına, mühendisinden, müdürüne her çalışanına borçlu. Belediye insan kaynakları kadroya alacakları personelleri seçerken büyük bir titizlik içinde seçim yapmaktadır. Aşağıda son dönemde Şanlıurfa ilinde kamu kurum ve kuruluşlarınca ve önemli şirketlerce yayınlanmış iş ilanları yer almaktadır.

İçindekiler

 • Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021
 • Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2021

Facebook Üzerinden Şanlıurfa İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

ŞUSKİ İş İlanları İçin TIKLAYIN

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan memur alımı, işçi alımı detayları ise yavaş yavaş belli olmaya başladı. Yapılacak olan çok sayıda personel alımı için KPSS gibi herhangi bir sınav şartı gözetilmeyecek. Ancak adayların ilan için belirtilen başvuru şartlarını sağlamalarının yanında başvuru süreleri içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri ve mülakat aşamasını geçmesi gerekmektedir. Sadece Şanlıurfa merkezde değil, aşağıda belirtmiş olduğumuz ilçeler için de alımlar yapılacaktır.

 • Eyyübiye
 • Haliliye
 • Karaköprü
 • Akçakale Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Birecik Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Bozova
 • Ceylanpınar
 • Halfeti
 • Harran
 • Hilvan Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Siverek Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Suruç
 • Viranşehir Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından son dönemde en çok avukat, mimar, mühendis, şehir ve bölge plancısı, özümleyici ve programcı, tabip, uzman tabip, ebe, hemşire, veteriner, kimyager, teknisyen, tekniker, fizikçi, jeolog, teknik ressam, pilot, ölçü ayar memuru, çocuk eğiticisi, sosyolog, sağlık memuru, eczacı, kütüphaneci, ekonomist, temizlikçi ve güvenlik görevlisi gibi mesleklerde alımlar yapılmıştır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iş ilanları www.iskur.web.tr üzerinden ve İŞKUR üzerinden yayınlanmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve ilanlardan anında haberdar olabilmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Şanlıurfa Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ŞANLIURFA İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, şanlıurfa iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan şanlıurfa iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle