Sapanca Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Sakarya ilimizde yer alan Sapanca Belediyesi yayınladığı ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sapanca Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı yapacaktır. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 24 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile diğer ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Sapanca Belediyesi Geçici İşçi Alımı İlanı 2017

Talebe başvuracak adayların en az ve en ok ilköğretim (1997 öncesi 5 yıllık ilkokul mezunları dahildir) mezun olması gerekmektedir. Noterce kura ekimi 01.08.2017 Salı gün saat 9:30 de Sapanca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğünde yapılacak olup isteyen müracaatlar kura ekimini izleyebileceklerdir. Ayrıca söz konusu bu talepte Şoför-Yük Taşıyıcı mesleğinde ve E Sınıfı ehliyette en az 15 yıl deneyim istenmekte olup bu deneyimin belgelendirilmesinde E sınıfı ehliyet alış tarihi dikkate alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde en yakın İl/Şube Müdürlüğümüzden/Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Türkiye İş Kurumunun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura ekimi için işverene liste halinde gönderilecektir. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, mesleki tecrübe, öncelik durumu…vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adaylardan istenen belgeler ve mülakat tarihi Sapanca Belediyesi tarafından adaylara tebliğ edilecektir. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak olup yalnızca Sapanca İlesinde ikamet edenlerin ve diğer şartları sağlayanların başvuruları kabul edilecektir. Talep yayınlandıktan itibaren başvuru sürecinde yapılan adres değişiklikleri kabul edilmeyecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma 15
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
SAPANCA BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 01.08.2017 09:00 – 10:00

Çalışma Adresi : RÜSTEMPAŞA MH. /SAPANCA

Bu yazımızda Sapanca Belediyesi tarafından yayınlanan ilan hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan bütün ilanlara Sapanca Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER SAPANCA BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, sapanca belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan sapanca belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle