Sarıyer Belediyesi Sözleşmeli İşçi ve Personel Alımı Yapacak

sarıyer belediyesi personel alımı ilanı

Sarıyer, 350 bin nüfusu ile İstanbul’un en büyük belediyelerinden bir tanesidir. Son yapılan yerel seçimlerde belediye başkanlığı yarışını Şükrü Genç kazanmıştır. Yaptığımız görüşmelerde 2016 yılı içerisinde bir çok kadro ve pozisyona personel alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

İçindekiler

  • Sarıyer Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
  • Sarıyer Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alımı

Sarıyer Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanları boş olan kadro ve pozisyonlara göre belirlenmektedir. İstanbul’un en köklü ilçelerinden birisi olan Sarıyer Belediyesi işçi alımı yapacağı zaman kendi internet adresi üzerinden ilana dair bilgiler verir. 2016 yılında edindiğimiz bilgilere göre yakın zamanda personel alımı ilanı yayımlanacaktır. Zabıta , güvenlik görevlisi, mühendis, büro personeli gibi kadrolar bu ilanda en çok yer kaplayacak meslekler olacak.

Sarıyer Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alımı

Sarıyer Belediyesi’nde mevcut ve istihdam edilecek personellerin potansiyelleri, yasak gereklilikleri dikkate alınarak, görevlerin gerektirdiği niteliklerde personel temini ile işlerin yürütülmesini sağlamaktır. Sarıyer halkına en doğru ve en iyi hizmeti sunabilmek için yapacağı personel ve işçi alımlarını seçerken oldukça titiz davranmaktadır.

Sarıyer Belediyesi tarafından yayımlanan güncel iş ilanları hakkında duyurulara ulaşmak için hemen TIKLAYIN.

Sarıyer Belediyesi memur ve eleman alımlarına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yukarıda bulunan bağlantı sayesine ulaşabilirsiniz. 2016 yılı İstanbul iş ilanları için ise aşağıda bulunan sosyal ağlardan www.iskur.web.tr adresini takip ederek, ilk siz haberdar olabilirsiniz. Belediye tarafından yayınlanmış ilanların tamamına Sarıyer Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İSTANBUL İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, istanbul iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan istanbul iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle