Shell iş ilanları ve iş başvurusu

Shell personel alımı

Royal Dutch Shell, Shell ve Royal Dutch şirketlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan, Hollanda menşeli dünyanın en büyük petrokimya şirketlerindendir. Shell şirketinin kuruluşu 1833 yılına dayanmaktadır. İlk olarak petrol ihracatı gerçekleştirerek, sektöre adım atan Shell yıllar içerisinde büyümesine ara vermeksizin devam etmiş ve günümüzde dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Shell ülkemizde ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Shell tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Shell İş İlanları 2021
  • Shell İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Shell İş İlanları 2021

Shell ülkemizde de yatırımlarına ara vermeksizin devam ediyor. 90 yılı aşkındır ülkemizde faaliyet göstermekte olan Shell, günümüzde Pazar payının çoğunu ele geçirmiş durumda. Shell ülke genelinde ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Petrol Ofisi İş İlanları İçin TIKLAYIN

Shell tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, mühendis, market satış elemanı, ön saha satış elemanı, perakendeci, kıdemli proje yöneticisi, operasyon destek uzmanı, pompacı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların part time ve full time olarak başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Shell İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Shell bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Shell bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Shell iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Shell İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER SHELL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, shell konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan shell duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle