Star TV iş ilanları ve iş başvurusu

Star TV personel alımı

Star TV, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde Türkiye’de yayın yapan ulusal televizyon kanalıdır. Star TV, 1989 yılında ülkemizin ilk özel televizyon kanalı olarak kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana en çok izlenen TV kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu başarısını sürdürmek isteyen Star TV, çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Star TV tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Star TV İş İlanları 2021
  • Star TV İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Star TV İş İlanları 2021

Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, özellikle dizileri, yarışma programları ile öne çıkmaktadır. Ülkemizde en çok izlenen özel kanallarından bir tanesi olan Star TV, çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Star TV tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; spiker, digital medya manager, bütçe planlama uzmanı, muhabir, bulaşıkçı, temizlik görevlisi, şoför, medya satış yetkilisi, tercüman, kurgu operatörü, hukuk destek personeli, insan kaynakları uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Star TV İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Star TV bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını Doğuş Yayın Grubu bünyesine yapmalıdırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Star TV iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Star TV İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle